نوروزی؛

مهاجم تیم نفت تهران گفت: «هدف اصلی ما کسب سهمیه آسیایی است و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. »

به گزارش افکارنیوز ، رضا نوروزی درباره اینکه دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را از دست داد عنوان کرد: «به دلیل مصدومیتی که در بازی با استقلال خوزستان برایم به وجود آمد نمی توانم تیم نفت را در این مسابقه همراهی کنم. از این بابت خیلی متاسفم و دوست داشتم در این بازی حساس کنار تیم باشم. امیدوارم نفت بتواند در این مسابقه نتیجه خوبی بگیرد. »

وی درباره این شایعه که گفته می شود به خاطر مشکلاتی که با گل محمدی دارد نمی خواهد مقابل پرسپولیس به میدان برود اظهار داشت: «کدام مشکل و درگیری؟ این ها حرف هایی است که برای حاشیه سازی برای تیم ما مطرح می شود. پس از ام آر آی مشخص شد از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده ام و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا زودتر به تمرینات بازگردم. اگر کسی باور ندارد می توانم اسناد و مدارکش را ارائه بدهم تا بپذیرند. »

مهاجم تیم نفت درباره بخت تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: «اگر به ما اجازه بدهند نفس بکشیم و بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال را هم از نفت نگیرند، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود. این سه بازیکن از نفرات کلیدی ما محسوب می شوند و چنین برخوردی از سوی فدراسیون فوتبال تحت هیچ شرایطی عادلانه نیست که سه بازیکن اصلی تیم نفت در مسابقات حساس آتی با ما نباشند. البته هدف اصلی ما کسب سهمیه آسیایی است و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. »

وی افزود: «باشگاه نباید از این بحث به سادگی عبور کند. مگر خون بازیکنان پرسپولیس از ما رنگین تر است که نفرات آنها از اردو کنار بروند اما بازیکنان ما همچنان در لیست باشند؟ این طرز برخورد اصلا قابل توجیه نیست. چرا باید به پرسپولیس و استقلال چون تماشاگر دارند لطف شود اما نفت بدون طرفدار اینطور مظلوم واقع شود؟ »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات