هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: در ملوان با آن شرایط هر ۲-۳ ماه یک بار پاداش می گرفتیم ولی اینجا اصلا خبری نیست و این موضوع در کل تیم تاثیر می گذارد.

به گزارش افکارنیوز ، ژمان نوری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از دیدار با راه آهن و همچنین رقابت آبی پوشان با پرسپولیس در بالای جدول صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

سوال: از بازی با ملوان شروع کنیم. آن بازی چطور بود؟

بازی بدی نبود چون هر دو تیم خوب بازی کردند ولی فکر می کنم ۱۰ نفره شدن ملوان باعث شد که استقلال روان تر از حریف بازی کند.

سوال: اما به نظر استقلال بهتر از قبل بود چون قبل از ۱۰ نفره شدن حریف هم این تیم خوب بازی می کرد.

وقتی یک تیم در ورزشگاه آزادی ۱۰ نفره می شود بازی برای آنها سخت خواهد شد. من هم قبول دارم استقلال خیلی بهتر بازی کرد و مستحق پیروزی بود.

سوال: در آن بازی هم تماشاگران ملوان برایت سنگ تمام گذاشتند و خیلی تشویقت کردند. گفته می شد در انزلی زیاد محبوب نیستی اما تشویق های آن روز چیز دیگری نشان می داد.

من زمانی که در انزلی حضور داشتم رابطه ام با هواداران ملوان خیلی خوب بود. هیچ مشکلی هم با کسی نداشتم ولی بعد از آنکه از ملوان جدا شدم خیلی شیطنت ها شد و علیه ام جو درست کردند. ولی من چیزی نگفتم و مصاحبه ای نکردم و فقط به این موضوع اکتفا کردم که گذشت زمان همه چیز را نشان خواهد داد. حالا هم از آن مردمی که من را تشویق کردند تشکر می کنم و امیدوارم کار قشنگ آنها الگویی باشد برای تیم های دیگر.

سوال: به راه آهن برسیم. آن بازی را چطور می بینی؟

این مسابقه به دو دلیل برای ما سخت است. اول اینکه آنها خوب نتیجه نگرفتند و قطعا برای ۳ امتیاز به زمین می آیند از طرف دیگر ما به دلیل آنکه خیلی از بازیکنان مان را نداریم می دانیم که بازی سنگینی پیش رو است فکر می کنم آنقدر مصدوم و محروم داریم که شاید روی نیمکت ذخیره ها هم فقط یکی دو نفر حضور داشته باشند.

سوال: در بازی قبل در خط هافبک بازی کردی و به نظر آنجا راحت تر هستی؟

بله، من در خط هافبک راحت هستم ولی فکر می کنم زمانی که دفاع چپ بازی می کنم بازی های استقلال خواه ناخواه به سمت راست می رود و شخصی که در جناح چپ بازی می کند بازی اش کمتر به چشم می آید. این به سیستم استقلال و بازی خسرو حیدری ربط دارد.

سوال: پژمان منتظری هم که از استقلال جدا شد.

پژمان یکی از باهوش ترین بازیکنانی است که در این سال ها با او همبازی بودم او هم دفاع راست بازی می کرده و هم مدافع وسط و در هر دو جا عالی بوده اگر زمانی مدافعی در استقلال اشتباه می کرد او کار بقیه را پوشش می داد و من مطمئن هستم کادر فنی کار سختی برای جایگزینی منتظری دارد. برای او در هر جا که هست آرزوی موفقیت می کنم.

سوال: استقلال و پرسپولیس در بالای جدول خوب نتیجه می گیرند و همه معتقدند فوتبال دوباره به حالت دوقطبی اش بازگشته است. درست است؟

خوشبختانه این دو تیم در بالای جدول با هم رقابت دارند و شاید در این سال ها هر وقت استقلال اول بود پرسپولیس پایین حضور داشت ولی این موضوع را باید به فال نیک گرفت که هر دو تیم پرطرفدار در شرایط خوبی هستند. من فکر می کنم امسال مردم شاهد لیگ خوبی هستند هرچند باید از تیم های دیگری مثل سپاهان، تراکتورسازی، فولاد خوزستان و نفت تهران هم به عنوان مدعی نام ببرم.

سوال: فکر نمی کنی بازی دو هفته دیگر استقلال و پرسپولیس روی این دو هفته باقیمانده تا دربی تأثیر داشته باشد؟

به نظر من تأثیر ندارد. چون هر دو تیم آنقدر نزدیک به هم هستند که در صورت غفلت عقب می مانند. بازی رو در رو مهم است و تیم ها به آن مسابقه قطعا فکر می کنند. ولی من فکر می کنم امسال امتیازات مفتی را از دست دادیم و اگر باهوش تر بودیم الان با اختلاف صدرنشین بودیم. این موضوع به مصدومیت ها و محرومیت ها هم ربط دارد.

سوال: اما شاید دربی تعیین کننده قهرمان لیگ امسال باشد؟

نتیجه آن مسابقه خیلی تأثیر دارد. چون اگر هر تیمی در آن بازی برنده شود به لحاظ روحی و روانی خود را بالا می کشد و ادامه لیگ را با فشار روحی کمتری دنبال خواهد کرد. من فکر می کنم حرف شما درست است.

سوال: استقلال این روزها از لحاظ مالی شرایط مناسبی ندارد و شاید یکی از دلایل شایعه جدایی منتظری همین موضوع باشد. این شرایط استقلال به شرایط قبل ملوان شباهت ندارد؟

چرا، ملوان واقعا همیشه شرایط سختی داشته ولی من فکر می کنم شرایط ملوان با استقلال کاملا متفاوت است می دانید چرا؟ چون در ملوان هر چند وقت یکبار یک پاداشی می گرفتیم ولی در این جا خبری از این مسائل نیست. همیشه قبل از آنکه به استقلال بیایم می گفتند که این تیم وضعیت مالی خوبی ندارد و پول نیست و از این گونه حرفها زده می شد اما حالا که با چشم خودم می بینم باور می کنم.

سوال: این موضوع تأثیری روی عملکرد تیم نداشت؟

صددرصد تأثیر دارد اگر یادتان باشد اوایلی که به استقلال آمده بودم گفتم که باید پای بازیکنان این تیم را طلا گرفت و آنها نباید پارسال قهرمان تیم می شدند چون واقعا با آن شرایط قهرمان شدن شاهکار بود. مطمئنا شرایط مالی هم روی تیم تأثیر دارد ولی تا اینجا که بالا آمده ایم و امیدوارم مشکلات تیم هرچه سریع تر حل شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات