مربی استقلال با اشاره به پیوستن منتظری به ام صلال قطرمی گوید احتمال اینکه بجای این بازیکن جی لوید ساموئل در خط دفاعی این تیم در بازی با راه آهن قرار بگیرد، وجود دارد.

به گزارش افکارنیوز ، مجید صالح درباره اینکه استقلال برای پست دفاع وسط در دیدار برابر راه آهن چه تصمیمی دارد، گفت: باید دید آقای قلعه نویی چه تصمیمی می گیرند. کادرفنی شرایط را بررسی کرده و شاید ساموئل به عنوان جایگزین منتظری در پست دفاع میانی قرار بگیرد.

او درباره وضعیت مصدومان استقلال پیش از این دیدار اظهار کرد: بیگ زاده خوشبختانه به جمع ما بازگشته اما اینکه شرایط بازی را دارد یا خیر به سرمربی تیم ارتباط دارد. اما کبه، جمشیدیان و غلام نژاد مصدوم هستند و به این دیدار نمی رسند.

مربی استقلال درباره آخرین شرایط تیمش هم صحبت کرد و افزود: خدا را شکر وضعیتمان خوب است و بعد از نمایش خوبی که جلوی ملوان داشتیم به آینده امیدوارتریم. ما تلاش می کنیم فرم خوبی که برابر ملوان ارائه دادیم را حفظ کنیم و در صدر جدول بمانیم. هرچند که بازی در زمین تختی به لحاظ فنی بازی برابر راه آهن را تحت الشعاع قرار می دهد. کیفیت چمن تختی اگر مثل بازی جلوی نفت تهران باشد اصلا مطلوب نیست و قلعه نویی هم به این امر معترض است. وی هم از کیفیت این چمن راضی نیست و وقتی می بینید در تیم مقابل منصور ابراهیم زاده به عنوان مربی ای که به دنبال مسائل فنی است، قرار دارد، به این نتیجه می رسید که دو تیم از بازی در آن زمین متضرر می شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات