قائم مقام باشگاه پرسپولیس جزئیات کامل مراسم ۵۰ سالگی پرسپولیس را در گفت وگو با فارس تشریح کرد.

به گزارش افکارنیوز ، بهروز منتقمی جزئیات کاملی از مراسم جشن ۵۰ سالگی پرسپولیس را تشریح کرد.

وی در این باره، گفت: خوشحالیم که در زمان مدیریت محمد رویانیان بعد از حضور چهره های ماندگار تیم فوتبال آث میلان این افتخار نصیب ما شده تا سومین کار به یاد ماندنی باشگاه پرسپولیس در تاریخ این باشگاه را به بهانه جشن ۵۰ سالگی ثبت کنیم. این نشان دهنده این است که در دوران مدیریت رویانیان حمایت از پیشکسوتان سرلوحه کار باشگاه بوده است.

وی افزود: در مراسم روز شنبه خانواده باشگاه پرسپولیس متشکل از پیشکسوتان، بازیکنان، مدیران عامل، سرمربیان سابق، مقامات عالی کشوری، نماینده های وزارت ورزش و مسئولان فدراسیون ها در آن حضور پیدا خواهند داشت.

منتقمی ادامه داد: این مراسم که از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در تالار برج میلاد برگزار می شود، ابتدا در آن کلیپی از ۵۰ سال عملکرد و یاد و خاطره پرسپولیس و موفقیتش به تصویر کشیده خواهد شد و سپس کلیپ های مختلفی از یاد و خاطره بزرگانی که در بین ما هستند و یا از بین ما رفته اند به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین در این مراسم از یکی از محبوب ترین پرسپولیسی ها یعنی جعفر کاشانی خواسته شده که در مورد تاریخ پرسپولیس سخنرانی کند که پس از صحبت های ایشان نیز کلیپ های نمادین و تاریخ پرسپولیس را باز هم به تصویر می کشانیم.

قائم مقام قرمزپوشان تأکید کرد: در این مراسم همچنین از ۴ ستاره بی بدیل آسیا یعنی علی دایی، علی کریمی، خداداد عزیزی و مهدی مهدوی کیا، چهار ستاره ای که شاید سالیان سال دیگر تکرار نشوند تقدیر و تشکر ویژه ای خواهد شد که زحمت این عزیزان را پاس بداریم.

منتقمی یادآور شد: در مراسم ۵۰ سالگی پرسپولیس همچنین از مدیرعاملان سابق که نقش زیادی در تاریخ پرسپولیس داشته اند دعوت و از آنها تجلیل می شود و همچنین برخی هنرمندان نیز به این مراسم باشکوه دعوت شدند که امیدواریم همه با کمک همدیگر بتوانیم یک شب سرخ را در برج میلاد با ستارگانی بزرگ و درخشان در دنیای فوتبال جشن بگیریم.

همین جا، جا دارد از آقای اسماعیلی مسئول فرهنگی باشگاه و تمام عواملی که طبق سیاست های رویانیان این برنامه را طراحی کردند تقدیر کنیم و امید به این داشته باشیم که همه با رفع کدورت ها و دلی صاف به عشق پرسپولیس به این مراسم بیایند تا ثابت کنند که همه دلشان برای این تیم می تپد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات