هافبک تراکتورسازی می گوید نمی تواند در جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس شرکت کند.

به گزارش افکارنیوز ، علی کریمی درباره مسائل مختلفی از جمله تقدیر باشگاه نفت مسجدسلیمان از خود، محرومیت مجید جلالی از نشستن روی نیمکت تراکتورسازی در بازی مقابل فجرسپاسی، شایعه حضورش در کادرفنی این باشگاه و دعوت باشگاه پرسپولیس برای حضور در جشن ۵۰ سالگی این باشگاه صحبت کرد.

*در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان در جام حذفی لباس محلی این شهر را پوشیدید و این باشگاه هم از شما تقدیر کرد.

این اتفاق برای من فراموش نشدنی خواهد بود. از مسوولان شهر مسجدسلیمان و هیات فوتبال این شهر و باشگاه نفت تشکر می کنم که من را مورد لطف و محبت خود قرار دادند. اتفاق خوبی که در ورزشگاه این شهر دیدم، جو جالبی بود که وجود داشت و تاکنون چنین جوی را در کمتر استادیومی دیده بودم. این نشان دهنده فرهنگ بالای مردم این شهر است که چقدر زیاد تیم شان را دوست دارند. صمیمانه برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به لیگ برتر صعود کنند. نفت مسجد سلیمان در آن بازی هم در نیمه نخست خیلی به ما فشار آورد اما تجربه ما باعث شد در نیمه دوم بتوانیم این تیم را ببریم.

*در بازی فردا سرمربی خود را به دلیل محرومیتی که کمیته انضباطی برایش در نظر گرفته در اختیار ندارید.

ای کاش مسوولان اجازه می دادند که جلالی ابتدا در کمیته انضباطی حاضر می شد و دلایلش را مطرح می کرد بعد اگر دوستان تشخیص دادند که حرف هایش محکمه پسند نیز آن موقع او را محروم می کردند.

*این روزها صحبت هایی مبنی بر استفاده باشگاه از تجربیات شما در کادرفنی تراکتورسازی وجود دارد.

کادر فنی باید اختیار کافی داشته باشد و لزوما همه جای دنیا اینگونه نیست که کادرفنی با بعضی از بازیکنان مشورت کند. برخی مربیان این کار را انجام می دهند و برخی دیگر نه. هر مربی شیوه خاص خودش را دارد و باید به آن احترام گذاشت.

*از سوی باشگاه پرسپولیس برای حضور در جشن ۵۰ سالگی این باشگاه دعوت شده اید.

من به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم که در گرما و سرما تیم شان را حمایت کرده اند. ای کاش می شد شرایطی فراهم شود که هواداران بیشتری در این جشن حضور پیدا کنند. مثلا در ورزشگاه آزادی شاهد چنین جشنی بودیم اما باتوجه به شرایط آب و هوایی و سرما، امکان این کار وجود ندارد. من هم فردا درگیر بازی تراکتورسازی هستم و نمی توانم به این جشن بیایم. پرسپولیس آنقدر بازیکن بزرگ داشته و دارد و با وجود اینکه بعضی از آنها در قید حیات نیستند اما همگی لیاقت تقدیر شدن را دارند و بودن یا نبودن من مساله خاصی نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات