نصرتی: نباید روی کریمی ریسک کنیم

مدافع تیم تراکتورسازی گفت: «امیدوارم باشگاه برای تصمیم گیری عجله نکند. »

به گزارش افکارنیوز ، محمد نصرتی درباره وضعیت بحرانی تراکتورسازی در آستانه بازی با فجرسپاسی عنوان کرد: «تراکتورسازی شرایط خاصی دارد. ما طرفداران زیادی داریم و پس از هر شبی نیست که آنها با من تماس نگیرند و گریه نکنند. »

وی ادامه داد: «امیدوارم هر تصمیمی می خواهند بگیرند ولی عجله نکنند. تیمی که بازیکن بزرگ و اروپایی دارد باید در همان سطح کارش را ادامه بدهد. »

مدافع تراکتورسازی درباره پیشنهادش به مدیریت باشگاه در صورت جدایی قطعی مجید جلالی گفت: «من بازیکن هستم و جایگاهم مشخص است ولی از نظر من تونی هم محبوبیت دارد و هم اطلاعات خوبی از تیم دارد. اگر نظر من را بخواهند صد در صد به تونی رای می دهم. ولی پیشنهاد می کنم با توجه به توقف پرسپولیس و اینکه این تیم در بازی های آینده به مصاف فولاد و استقلال می رود کمی صبور باشند. اگر نتیجه خوب در برابر فجر بگیریم، مشکلات حل می شود. هواداران نگران نباشند و ما به طور حتم به جایگاه اصلی خودمان می رسیم. »

نصرتی درباره اینکه آیا حضور علی کریمی در کادر فنی تراکتورسازی واقعیت دارد گفت: «به نظر من کریمی قبول نمی کند و این کار انجام شدنی نیست. تراکتورسازی باید در سه جبهه بجنگد و نباید این ریسک را کرد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات