حاشیه های دیروز بازی پرسپولیس و نفت

پرسپولیسی ها با شعارهایی به سبک فیلم اخراجی ها این صورت «از صدر برنگردی، انشاءالله» این تیم را در جریان مسابقه با نفت تشویق کردند.

به گزارش افکارنیوز ، پرسپولیسی ها با شعارهایی به سبک فیلم اخراجی ها این صورت «از صدر برنگردی، انشاءالله» این تیم را در جریان مسابقه با نفت تشویق کردند.

*خودزنی های علی دایی در این دیدار در نوع خود قابل توجه بود. او چندین بار از زمانی که بازیکنان تیمش به اشتباه پاس دادند ناراحت شد و خودزنی کرد.

*قبل از تعویض سوم نفت گل محمدی درگوشی با حسین ابراهیمی، بازیکن تعویضی نفت صحبت کرد.

*زمانی که آمبولانس ورزشگاه قصد داشت مهرداد کفشگری، بازیکن مصدوم پرسپولیس را به بیمارستان منتقل کند، دقایقی را معطل ماند تا دکتر پرسپولیس از سعید شیرینی، سرپرست باشگاه پول بگیرد. راننده آمبولانس با دریافت پول ورزشگاه آزادی را به مقصد بیمارستان ترک کرد.

*از دقیقه ۷۰ هواداران در طبقه دوم ورزشگاه به خاطر سرمای هوا دیدار دو تیم را به صورت سرپا تماشا کردند.

*کادرفنی پرسپولیس نیز در دقایق پایانی مسابقه همین وضعیت را داشت.

*با هر پاس اشتباه بازیکنان پرسپولیسی هواداران این تیم به شدت به بازیکنان اعتراض کرده و خواستار دقت آنها در پاس دادن شدند. آنها همچنین با شعار پرسپولیس گل بزن ورزشگاه بی قرار است تیمشان را مورد تشویق قرار دادند.

*محسن مسلمان به تمارض بازیکن نفت اعتراض کرده و این موضوع را به نیمکت تیم حریف انتقال داد.

*میثم حسینی نیز در دو نوبت به داور بازی اعتراض کرد.

*آل نعمه و حمدی نژاد دو بازیکن نفت تهران در دقایق پایانی مسابقه با یکدیگر درگیر شده و به زد و خورد با هم پرداختند. در همین زمان یحیی گل محمدی سرپرست نفت این دو بازیکن را آرام کردند.

*زمانی که رضا حقیقی به داور بازی معترض شد، محمد دایی بر سر وی فریاد زد تا اعتراض نکند.

*در دقیقه پایانی بازی، گل محمدی به بازیکنانش توصیه کرد تا به هیچ وجه جلو نرفته و به دفاع بپردازند.

*زمانی که مولایی بدنساز پرسپولیس قصد داشت به زمین برود، ماموران نیروی انتظامی به وی اجازه این کار را نداده و به همین دلیل مولایی با آنها درگیر شد.

*نیمکت نشینان نفت به سمت پرسپولیسی ها رفته و به آنها خسته نباشید گفتند.

*پرسپولیس در پایان این دیدار توسط هوادارانش تشویق شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات