ملی پوش ایرانی روبین کازان گفت: «اگر جواب پرسپولیس مثبت باشد قبل از سفر به روسیه، چند روز با این تیم تمرین می کنم تا در کار گروهی هم شرکت کرده باشم. »

به گزارش افکارنیوز ، با استراحت میانه خوشی ندارد. حتی در روزهایی که تمرین هایش تعطیل شده، به ایران برگشته و در گنبد به سر می برد. لحظه ای استراحت نمی کند. تمرین، تمرین و تمرین در دستور کار آزمون قرار دارد. او می خواهد آماده بماند و خود را به سرمربی جدید روبین کازان ثابت کند.

حتی از علی دایی و محمد رویانیان می خواهد که اجازه دهند تا برای چند روز با پرسپولیس تمرین کند. این رفتار آزمون، نشانه هایی از حرفه ای گری اوست. شاید اگر هر بازیکن دیگری بود استراحت را به تمرین ترجیح می داد اما آزمون راه دیگری را پیش گرفته. با او در روز تولدش تماس گرفتیم. تولد ۱۹ سالگی اش. سوال و جواب ما با سردار پیش رویتان است.

* سلام سردار. چطوری؟ خوبی؟


- سلام. خوبم. راستی تولدم مبارک.* روز تولدت است؟ نمی دانستم. ان شاءا… ۱۰۰ سالگی ات…


- نه بابا. فکر نکنم به ۱۰۰ سال برسم (می خندد)* چه خبر؟ در گنبد چه می کنی؟


- صبح و بعد از ظهر تمرین می کنم. بیشتر مواقع اختصاصی و برخی اوقات همراه تیم گنبد.* خب چرا در تمرین یکی از تیم های باشگاهی شرکت نمی کنی؟


- در این فکر هستم. دوست دارم با پرسپولیس تمرین کنم اما نمی دانم امکانش هست یا نه؟* تو که رابطه ات با رویانیان خوب است. چرا با او و علی دایی صحبت نمی کنی؟


- واقعیتش را بخواهید رویم نمی شود. خجالت می کشم با دایی و رویانیان در این مورد حرف بزنم.

* چرا خجالت می کشی؟


- پرسپولیس در کورس قهرمانی است و فکر آنها مشغول. به همین خاطر دوست ندارم دغدغه جدیدی برای آنها درست کنم. می بینید چقدر خوشفکرم و فکر همه جا را کرده ام.


* واقعا اما حضور تو در تمرین پرسپولیس خللی به این تیم وارد نمی کند…


- امیدوارم که رویانیان و دایی از طریق شما حرف من را بخوانند و اجازه حضورم در تمرین پرسپولیس را صادر کنند. حضور کنار دایی و رویانیان برای من افتخار بزرگی است که امیدوارم نصیبم شود.

* تا کی تعطیلی؟


- تا شنبه هفته آینده. اگر جواب پرسپولیس مثبت باشد قبل از سفر به روسیه، چند روز با این تیم تمرین می کنم تا در کار گروهی هم شرکت کرده باشم.


* با بازیکنان پرسپولیس رفیقی؟


- با همه آنها ولی با محسن بنگر از بقیه بیشتر. با بنگر از زمان حضورم در سپاهان صمیمی هستم و واقعا دوستش دارم.


* اگر در تمرین پرسپولیس شرکت کنی روبین کازان ایراد نمی گیرد؟


- چه ایرادی بگیرد؟ می خواهم تمرین کنم و بدنم را آماده نگه دارم. فکر نمی کنم گناهی کرده باشم که روبین بخواهد ایراد بگیرد.


* از روبین کازان و تغییر و تحول در کادر فنی این تیم خبر داری؟


- هیچ خبری ندارم. تنها می دانم که مربی قبلی را اخراج کرده اند اما از سرمربی جدید خبری ندارم. اصلا نمی دانم چه کسی را آورده اند و با چه کسانی قرارداد بسته اند. تنها سعی من این است که توانایی هایم را به مربی جدید هم نشان دهم و بتوانم در ترکیب اصلی بازی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات