هافبک تیم استقلال به دیدار مدیرعامل باشگاه رفت و برگ دیگری از مراحل جدایی کاپیتان تیم ملی از جمع آبی ها ورق خورد.

به گزارش افکارنیوز ، جواد نکونام عصر روز دوشنبه با حضور در باشگاه استقلال با علی فتح الله زاده دیدار کرد.

وی در این نشست پیشنهادات رسیده به خود را به اطلاع فتح الله زاده رساند و گفت که با توجه به بروز برخی اتفاقات طی ماه های اخیر، قصد جدایی از جمع آبی پوشان را دارد.

مدیرعامل آبی ها هم سعی کرد در این جلسه، جواد نکونام را متقاعد کند تا در استقلال بماند اما در نهایت کاپیتان تیم ملی، ضمن تشکر از حمایت فتح الله زاده بر موضع رفتن تاکید داشت.

فتح الله زاده در چند نوبت از نکونام خواست تا شرایط ادامه حضور در استقلال را بررسی کند اما وی تصمیم نهایی اش را گرفته است.

این در حالی است که بر اساس خبرهای رسیده، نکونام از رفتن به چین منصرف شده و قصد دارد در یکی از دو کشور قطر یا ترکیه به فوتبال خود ادامه بدهد.

نکته مهم در این باره زمان جدایی نکونام است که مقرر گردید پس از گفتگوی فتح الله زاده با قلعه نویی مشخص شود. در صورتی که سرمربی استقلال، با جدایی نکونام پیش از دربی موافقت کند، وی در هفته جاری تهران را ترک می کند تا راهی تیم جدیدش شود.

همچنین نکونام وقتی از جلسه با فتح الله زاده بیرون آمد به شدت ناراحت بود و حتی حاضر نشد داخل آسانسور برود و از راه پله های باشگاه، محل را ترک کرد. او با ناراحتی شدید از ساختمان باشگاه بیرون رفت و هرگز حاضر نشد دلیل اصلی تصمیم گیری ناگهانی خود را بیان کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات