اینکه سرمربی پرسپولیس مقابل بازی دادن مدافع تازه از مصدومیت رها شده تیمش مقاومت می کند، دلیلی جز لجبازی او با کارلوس کی روش نمی تواند داشته باشد.

به گزارش افکارنیوز ، با اینکه چند هفته ای است مصدومیت مهرداد پولادی بهبود پیدا کرده و او آماده پا به توپ شدن است اما همچنان علی دایی از این بازیکن در ترکیب استفاده نمی کند و او را روی نیمکت می نشاند.

این در حالی است که پیش از مصدومیت، پولادی بازیکن کارسازی برای پرسپولیس بود و فوتبال زیبایی را به نمایش می گذاشت اما حالا دایی اعتقادی به او ندارد.

سرمربی پرسپولیس برای بازی مقابل فولاد و در غیاب رضا حقیقی و کفشگری، محمد نوری را کنار قاسم دهنوی قرار می دهد و به احتمال زیاد جلوی این دو بازیکن از محسن مسلمان، پیام صادقیان و امید عالیشاه استفاده خواهد کرد. بازیکنانی که هیچ کدام از آن ها به اندازه پولادی توانایی ارتباط برقرار کردن بین خط دفاع و حمله را ندارند.

با وجود همه این تفاسیر اینکه علی دایی مقابل بازی دادن پولادی مقاومت می کند، دلیلی جز لجبازی او با کارلوس کی روش نمی تواند داشته باشد. کی روش که علاقه زیادی به مهرداد پولادی دارد، در دوران مصدومیت او با لحنی کاملاً دستوری به دایی گفته بود تا وقتی او اجازه ندهد حق استفاده از پولادی را ندارد.

به همین خاطر به نظر می رسد دایی که هنوز بابت آن موضوع از کی روش ناراحت است، حالا هم که پولادی بهبود پیدا کرده نمی خواهد از او استفاده کند.

باید دید این روند تا چه زمانی ادامه پیدا می کند و آیا در صورت ادامه این نیمکت نشینی ها باز هم کی روش پولادی را به تیم ملی دعوت می کند؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات