شخصیت نکونام طوری نیست که بخواهد کار غیراخلاقی انجام دهد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به جدایی نکونام گفت: امیر قلعه نویی با جدایی این بازیکن موافقت کرده اما قرار شده با نکونام صحبت شود که او تا بازی با پرسپولیس بماند.

به گزارش افکارنیوز ، حسن زمانی درباره جدایی جواد نکونام از استقلال عنوان کرد: جدایی این بازیکن با هماهنگی انجام می شود و امیر قلعه نویی با جدایی این بازیکن موافقت کرده اما قرار شده یکسری صحبت ها با نکونام انجام شود که حداقل تا دربی از استقلال جدا نشود. نکونام در این زمینه قول هایی داده بود ولی نمی دانم تا چه اندازه این موضوع مححق می شود.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص جدایی بازیکنانی چون فرهاد مجیدی، پژمان منتظری و جواد نکونام و اینکه چه قراردادی با این بازیکنان بسته شده که می توانند میانه های فصل از استقلال جدا شوند، گفت: این بازیکنان زمانی که قرارداد بستند، به خاطر احترام به آنها و شخصیت شان بندهایی در قرارداد آنها نوشته شد که بتوانند با دریافت پیشنهاد از استقلال جدا شوند. این مسئله به ضرر استقلال است و قرار شده امروز (سه شنبه) با مقداد نجف نژاد صحبت کنیم که آخرین وضعیت نکونام به چه صورت است.

زمانی در مورد اینکه گفته می شود نکونام به دلیل برخی از اطرافیان قلعه نویی قصد جدایی از استقلال را دارد، عنوان کرد: نکونام در سطح بالایی قرار دارد و کاپیتان تیم ملی است. شخصیت او چنین نیست که بخواهد کار غیر اخلاقی انجام دهد.

عضو هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه" از قبل توافق شده بود که نکونام از استقلال جدا شود" ، ادامه داد: روز گذشته در جلسه هیئت مدیره فتح الله زاده گزارش خود را ارائه داد و قرار شده منصور پورحیدری مسئله جدایی نکونام را پیگیری کند و آن را به هیئت مدیره ارائه دهد.

وی در پایان در خصوص اینکه نقش فتح الله زاده چقدر در جدایی بازیکنان موثر است، گفت: اجازه دهید گزارش پورحیدری به دست ما برسد و در حال حاضر نمی توانیم در این زمینه نظر دهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات