در تولد پرسپولیس اتفاق افتاد

ظاهرا در جریان شلوغی ها و بی نظمی های انتهای مراسم و حضور فراوان افراد متفرقه در کنار سن، فرد شیر پاک خورده ای یکی از تابلوهای اهدایی را به سرقت برد و عجیب اینکه به اندازه ای مجلس بی نظم و شلوغ بود که هیچکس متوجه نشد

گروه ورزشی - شنبه شب در سالن همایش های برج میلاد جشن ۵۰ سالگی پرسپولیس برگزار شد که با حاشیه های فراوانی همراه بود. به گونه ای که جشن بیشتر از چهره های سیاسی و رفقای آقای مدیرعامل تجلیل شد تا پیشکسوتان پرسپولیس!

به گزارش افکارنیوز ؛ این موضوع با اعتراض گسترده پیشکسوتان پرسپولیس همراه شد اما در انتهای برنامه به طور ویژه ای از محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال تقدیر به عمل آمد.

نکته جالب در جریان این تقدیر سیل فراوان کادوهایی بود که به دادکان اهدا شد و جالب اینکه تقریبا همه هدایا، تابلو فرش های نفیسی بود که از طرف رفقا و دوستان به دادکان اهدا شد که تعداد آن ها به اندازه ای زیاد بود که از تعداد انگشتان دو دست نیز فرا تر رفت. با این وجود بعد از برگزاری مراسم تجلیل اتفاق عجیبی رخ داد که حیرت و شگفتی حاضران را برانگیخت.

ظاهرا در جریان شلوغی ها و بی نظمی های انتهای مراسم و حضور فراوان افراد متفرقه در کنار سن، فرد شیر پاک خورده ای یکی از تابلوهای اهدایی را به سرقت برد و عجیب اینکه به اندازه ای مجلس بی نظم و شلوغ بود که هیچکس متوجه نشد و زمانی قضیه لو رفت که برخی از رفقا و دوستان دادکان قصد داشتند تابلوهای اهدایی را به اتومبیل دادکان منتقل کنند و تازه ماجرا لو رفت که ظاهرا یکی از تابلو ها مفقود شده! همین اتفاق سبب بروز جنجالی بزرگ شد و حاضران در کنار سن با هم به مجادله لفظی پرداختند.

این اتفاق در حالی رخ داد که امیر علیزاده خواننده سر شناس پاپ روی استیج در حال اجرای برنامه بود و او نیز از سر و صداهای بوجود آمده متعجب شده بود و با حیرت به آن می نگریست اما علی رغم این جر و بحث بی حاصل هیچ اتفاقی رخ نداد و تابلوی قیمتی یافت نشد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات