جلالی در شبی در سمت خودش ابقا شد که زینی زاده مقدمات حضور تونی در تراکتورسازی را فراهم کرده بود.

به گزارش افکارنیوز ، مجید جلالی در حالی که چمدان هایش را برای بازگشت به تهران بسته بود و حتی کارهای اداری برای تسویه حساب با تبریزی ها را هم انجام داده بود به یک باره در سمت خود ابقا شد. خبری که هنوز هم برای خیلی ها به خصوص هواداران تبریزی علامت سوال بزرگی است. اما چه اتفاقی افتاد که مجیدجلالی که خودش اسعتفایش را نوشته بود و اعضای هیئت مدیره باشگاه هم با آن موافقت کرده بودند دوباره سکان هدایت این تیم تبریزی را بر عهده گرفت؟

قضیه از آن جایی شروع شد که صبح امروز مجید جلالی جلسه ای را با استاندار تبریز برگزار می کند. در این جلسه که سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا و عضو هیات مدیره تراکتورسازان، نماینده بنیاد تعاون سپاه و زینی زاده حضور داشتند پس از ردوبدل شدن حرف های مختلف اعضا به این نتیجه می رسند که همکاری خود را با مجید جلالی ادامه بدهند. جلالی از همان بدو ورود به تبریز برنامه ای ۵ ساله را به تراکتورسازان ارائه داده بود.

این اتفاق در حالی افتاده است که زینی زاده حتی بلیت آمدن تونی اولیویرا به ایران را هم گرفته بود و بدون شک حالا او ناراحت ترین فرد در باشگاه تراکتورسازان است. حتی از تبریز خبر می رسد که ممکن است مدیر عامل این تیم در روزهای آینده استعفایش را هم تقدیم اعضای هیات مدیره کند. نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که بنیاد تعاون سپاه و فرماندهی تربیت بدنی ناجا زیر نظر سردار آجرلو اداره می شود. آجرلو از زمانی که در پاس بود همیشه رابطه خوبی با جلالی داشته است و به نظر می رسد افرادی که در تهران مستقر هستند بعد از مصاحبه های جلالی و اتفاقاتی که در این یکی دو روزه افتاد به اضافه جلسه با استاندار و هزینه هایی که برای جلالی شده است باعث شد تا آقا معلم همچنان سرمربی تراکتورسازی باقی بماند.

اتفاقات به وجود آمده در باشگاه تراکتور سازی مثل همه آن اتفاق هایی است که فقط در فوتبال ایران می افتد. قضیه ای که ناشی از حضور افراد غیر فوتبالی در تیم ها است که اجازه می دهند کار به جایی برسد که سرمربی استعفا دهد و در راه بازگشت به تهران او را دوباره به عنوان سرمربی تیم اعلام کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات