برای منتظری لقب درست کردند، به من گفتند برو!

جواد نکونام می گوید امیر قلعه نویی با جدایی اش از استقلال موافقت کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، کاپیتان تیم ملی که پس از اختلاف با امیر قلعه نویی در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته درباره آخرین وضعیت خود اظهار کرد: یکشنبه شب جلسه ای با آقای فتح الله زاده داشتم. البته قرار بود دو روز قبل از این جلسه درباره وضعیت من با آقای قلعه نویی صحبت کنند. با این حال بعد از صحبتی که انجام دادم متوجه شدم که استقلال خیلی راحت با بحث جدایی من از تیم موافق است. وقتی در این شرایط قرار گرفتم خودم هم تصمیم گرفتم که از استقلال جدا شوم.

نکونام که در برنامه ۹۰ صحبت می کرد افزود: من اصلا انتظار نداشتم که انقدر راحت به من بگویند با جدایی ام از استقلال موافقت هستند. پژمان منتظری دوست خوبم هست و واقعا بازیکن با ارزشی است اما دیدید که وقتی بحث جدایی اش از استقلال مطرح شد چه لقبهایی به او دادند و هنوز که هنوز است از جدایی این بازیکن ناراحت هستند اما الان خیلی راحت موافقت شان را با جدایی من اعلام کرده اند.

وی افزود: معاون باشگاه از طرف آقای قلعه نویی به من گفته که ایشان با جدایی من موافق هستند اما شاید یکی دو نفر صحبتهای انجام شده را بد منتقل کرده اند.

نکونام با بیان اینکه هواداران استقلال باید واقعیت ها را بدانند، گفت: من برای جدا شدنم از استقلال می توانم صد هزار دلار بدهم و بروم اما یک نفر این وسط حرفها را به فتح الله زاده و قلعه نویی بد منتقل کرده و جالب است که فتح الله زاده می گوید مخالف رفتن من است اما امروز خیلی راحت به من گفت که می توانی با در نظر گرفتن منافع باشگاه از استقلال بروی.

وی در پایان درباره اینکه به کدام تیم می روید گفت: مگر این موضوع مهم است؟ اگر مهم بود که خیلی راحت با این موضوع برخودر نمی کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات