زینی زاده:

من به آنها گفتم مردم تونی را می خواهند و این مربی در تبریز بالای ۹۰ درصد محبوبیت دارد اما آنها زیربار نرفتند و تصمیمشان را بدون من گرفتند.

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده مدیرعامل تراکتورسازی با وجود تصمیمی که بر استخدام تونی اولیویرا مربی پرتغالی گرفته بود امروز با تصمیم هیات مدیره باشگاه دست های را به علامت تسلیم بالا برد تا بازنده جنگ چند روزه اش با مجید جلالی باشد. این در حالی بود که او دیروز تصمیم گرفته بود هدایت تیمش را به تونی اولیویرا واگذار کند و در این زمینه همه توافق ها را با تونی انجام داده بود.

زینی زاده با ناراحتی از تصمیمات جدید باشگاه حرف می کند و در پایان از استعفای غریب الوقوعش می گوید، استعفای که البته به گفته او ۳ روز به طول خواهد انجامید. با زینی زاده که صحبت می کنیم او چنین می گوید: امروز قرار بر تامین وجه لازم برای پرداخت طلب آقای اولیویرا و ردیف کردن مقدمات ورود ایشان به ایران بود که در کمال تعجب هیات مدیره تصمیم دیگری گرفت و رای بر ماندن آقای جلالی داد.

زینی زاده که از این مسئله راضی نیست می گوید: البته از نظر قانونی حق انتخاب سرمربی با مدیرعامل است اما دوستان هیات مدیره نظر خود را به بنده تحمیل کردند.

زینی زاده در پاسخ به این سوال که آیا با وجود این اتفاق در باشگاه تراکتورسازی می ماند یا نه می گوید: فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیافتد. من قصد دارم تا ۳ روز آینده استعفای خود را به هیات مدیره اعلام کنم.

وقتی از او می پرسیم که چرا همین امروز انجام نمی دهد می گوید: ملاحظاتی دارم و استعفایم تا ۷۲ ساعت دیگر آماده خواهد شد.

زینی زاده می گوید: من به دوستان هیات مدیره گفتم که ما با تونی قرار گذاشته و تمام کرده ایم و حتی در مورد جزییاتی مثل دستیاران او هم صحبت شده ضمن اینکه دستیاران آقای جلالی هم تسویه کرده و از تبریز رفته اند. من به آنها گفتم مردم تونی را می خواهند و این مربی در تبریز بالای ۹۰ درصد محبوبیت دارد اما آنها زیربار نرفتند و تصمیمشان را بدون من گرفتند.

باید در انتظار تحولات روزهای آینده در باشگاه تراکتورسازی باشیم. حالا مجید جلالی مسئولیتی سنگین تر و دشوارتر را برعهده دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات