برنامه ۹۰ این هفته از ساعت ۲۲: ۳۰ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

به گزارش افکارنیوز ، برنامه ۹۰ این هفته با معرفی کارشناس داوری و قرعه کشی برندگان مسابقه هفته گذشته شروع شد.

میرزابیگی به عنوان کارشناس داوری میهمان این هفته برنامه ۹۰ بود.

در ادامه آتیم پرطرفدار ۹۰ درجه با ادبیات خاص خود پخش شد.

پس از انجام قرعه کشی بازی های انجام شده در جام حذفی مورد بررسی قرار گرفت و صحنه هایی از دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی پخش شد.

سپس دیدار تیم های صنعت مس و نفت امیدیه و حواشی مربوط به بازی این دو تیم پخش شد و به اشتباهات داوری رخ داده در این بازی پرداخته شد.

در ادامه بازی دو تیم استقلال و ملوان بندر انزلی بررسی شد.

سپس سوال مسابقه پیامکی برنامه مطرح شد:

به نظر شما مرد سال فوتبال ۲۰۱۳ چه کسی است؟

رونالدو

فرانک ریبری

لیونل مسی

در ادامه برنامه علی منصوریان سرمربی پیشین تیم ملی زیر ۲۲ سال روی خط امد و در مورد مسائل و مشکلات پیش امده برای این تیم گفتگو کرد.

بحث های پیش امده در مورد خطای تعدادی از بازیکنان و کادر تیم در هتل محل اقامت و استعمال قلیان از جانب انها موضوعی بود که مورد بررسی قرار گرفت و حتی مدیر هتل نیز روی خط امد و به این نکته اشاره کرد که این مسئله رخ داده و علی رضا منصوریان نیز پس از بررسی موضوع بار دیگر روی خط امد و از پیش امدن این موضوع عذرخواهی کرده و قول پیگیری موضوع را دارد.

در ادامه بازی تیم های صبای قم و سپاهان و استقلال و راه اهن بررسی شد و مربیان دو تیم در مورد بازی تیم های خود نظراتی را مطرح کردند.

دو تیم استقلال و راه اهن در حالی در هفته ۲۱ لیگ برتر به مصاف هم رفتند که هر دو تیم دارای حواشی بودند.

استقلال در هفته گذشته یکی از بهترین بازیکنان خود یعنی پژمان منتظری را که از سوی مربی لقب اسطوره گرفته بود از دست داد.

زیرا این بازیکن بالاخره تصمیم گرفت که به تیم قعر جدولی قطر بپیوندد از سوی دیگر تیم راه اهن نیز که از سویی با مشکلات مالی مواجه شده است با خبر دستگیری مدیرعاملش وارد حاشیه ای جدید شد.

علی فتح الله زاده دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که روی خط امده و در مورد بعضی مسائل مطرح شده در استقلال از جمله جدایی منتظری و مبلغ قرارداد وی و همچنین حرکت ارش برهانی و همچنین جدایی جواد نکونام که امروز مطرح شد، صحبت کرد.

جواد نکونام نیز دیگر میهمان تلفنی برنامه بود که در پاسخ به سوال فردوسی پور مبنی بر حضورش در دفتر مدیر عامل و صحبت با فتح الله زاده این مسئله را تایید کرد و اظهار داشت که مسولان تیم با جدایی اش خیلی ساده برخورد کرده و این موضوع را پذیرفته اند ولی در مورد بازیکنان دیگر اینگونه نبوده است.

نکونام همچنین در مورد مسائل پیش امده مربوط به بازیکنان تیم امید نیز ابراز ناراحتی کرد و به مقایسه این مسئله در تیم اوساسونا پرداخت.

در ادامه فردوسی پور به بررسی مسائل مطرح شده در گذشته مربوط به فساد مالی در فوتبال پرداخت و گزارشی نیز در این باره پخش شد.

بررسی دیگر بازی های لیگ برتر در ادامه کار برنامه ۹۰ قرار داشت که عبارت بود از:

دیدار تیم های سایپا - مس کرمان

تراکتورسازی - فجر شهید سپاسی

در ضمن کارشناس داوری نیز به بررسی مسائل داوری و خطاهای رخ داده در این دیدارها پرداخت.

همچنین در این برنامه به مسائل داوری دیدار تیم های ذوب اهن اصفهان - ملوان بندر انزلی و گسترش فولاد و داماش نیز پرداخته شد و در پایان برخی بازی های انجام شده در لیگ دسته یک نیز مورد تحلیل و بازنگری قرار گرفت.

خاطرنشان می شود: در پایان برنامه اقای تاج رییس سازمان لیگ به روی خط امده و در مورد مسائل مربوط به حقوق ثابت تعدادی از افراد حاضر در این سازمان مطالبی را بازگو کرده و عنوان کرد که با این موضوع برخورد جدی خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات