مدیرعامل باشگاه استقلال صراحتا از مخالفت خود مبنی بر جدایی نکونام از استقلال خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده بعد از اظهارات جواد نکونام در برنامه ۹۰ اظهار داشت: وقتی بازیکن خودش می گوید می خواهد برود من نمی توانم به او بگویم برو و یا نرو.

وی افزود: مدیر در خصوص یک بازیکن تصمیم نمی گیرد بلکه این سرمربی است که باید نظر خودش را بدهد. من باید با قلعه نویی حرف بزنم و اگر او موافقت کرد بعد این اتفاق رخ خواهد داد.

مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید کرد: من چند بار به نکونام گفتم و حالا باز هم می گویم که به هیچ عنوان راضی به جدایی نکونام نیستم. البته با این بازیکن تسویه حساب نشده و رضایتنامه ای صادر نکرده ایم. او به ما گفت از ترکیه و قطر و چین پیشنهاد دارد ولی هنوز چیزی مشخص نشده است. شما هم دعا کنید نکونام در استقلال بماند. تمام تلاشم را انجام می دهم که نکونام از تیم ما نرود.

فتح الله زاده در خصوص اینکه چرا در برخی از بازی های استقلال نیمکت این تیم خالی است و از بازیکنان امید جوانان استفاده نمی شود گفت: با این موضوع موافق هستم و حتما با قلعه نویی صحبت می کنم. البته یکی از گزارشگران اعلام کرده بود که استقلال آنقدر بازیکن از دست داده که نیمکتش خالی است اما اینگونه نبود بلکه طبق قانون فدراسیون ۲۱ بازیکن لازم را جذب کردیم. در این بین چند بازیکن ما هم آسیب دیده هستند و این موضوع باعث خالی شدن نیمکت استقلال بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات