مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: شنیده ام استقلالی ها مخفیانه از وزارت ورزش و جوانان پول گرفته اند که امیدوارم صحت نداشته باشد.

به گزارش افکارنیوز ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: شنیده ام استقلالی ها مخفیانه از وزارت ورزش و جوانان پول گرفته اند که امیدوارم صحت نداشته باشد.

محمد رویانیان در خصوص اظهارات معاون وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه وزارت برای پرداخت بدهی های سرخابی ها تشکیل نشده اظهار داشت: من می خواهم بیشتر اوقات در خصوص مسائل مختلف سکوت کنم اما می بینم صحبت هایی در مورد پرسپولیس از سوی معاون محترم وزیر انجام می شود که مجبورم مسائلی را عنوان کنم.

وی افزود: طبق آن چیزی که معاون محترم وزیر اعلام کرده است حتما آقای وزیر هم باید پول خرج و حقوق پرسنلش را از جیب شخصی بدهد و نه از جایی دیگر. وقتی که مدیرعاملی در یک تیم دولتی مشغول به کار می شود چرا باید از جیب خود هزینه کند؟

مدیرعامل پرسپولیس با تاکید بر این نکته که تعهد مدیرعامل در یک باشگاه دولتی مانند تعهد دولت است، خاطرنشان کرد: مگر می شود وزیر از جیب خودش به پرسنل خود حقوق و مزایا بدهد؟ یا کدام مدیرعامل از جیب خود خرج می کند که من بخواهم این کار را کنم و از طرف دیگر معاون وزیر می گوید به ما مرتبط نیست. مگر دولت به وزیر ورزش می گوید از جیبت برای پرسنل خودت هزینه کن؟ ما صددرصد تعهداتی که داده ایم از طرف دولت است و دولت هم باید تعهدات خود را عملی کند.

رویانیان درباره شایعه پول گرفتن مخفیانه استقلالی ها از وزارت ورزش گفت: به تیم رقیب ما یعنی استقلال ۵۰ درصد بیشتر از ما پول دادند اما شنیدیم باز هم استقلالی ها مخفیانه از وزارت ورزش در حال پول گرفتن هستند که امیدوار این موضوع صحت نداشته باشد. وزارت ورزش باید همه را با یک چشم نگاه کند مخصوصا استقلال و پرسپولیس که تیم خودشان هستند. ولی راستش را بخواهید شنیده ام که برای استقلالی ها مخفیانه آستین بالا زده اند. این را گفتم که خیال نکنند ما از همه چیز بی خبریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حضور شب گذشته اش در منزل سیدجلال حسینی گفت: دیشب به اتفاق برخی بازیکنان و خانواده هایشان به منزل حسینی که تازه صاحب یک دختر شده رفتیم. این نشان می دهد بازیکنان پرسپولیس همه با همدیگر دوست و رفیق هستند که در اینگونه مراسم ها نیز همدیگر را فراموش نمی کنند. به نظرم این یکدلی در تیم ما زبانزد همه تیم هاست که به تک تک بازیکنان افتخار می کنم. سیدجلال لیاقت بالایی دارد، مانند تک تک بازیکنان و من هم وظیفه خودم را انجام دادم و کار خاصی نکردم.

وی افزود: فعلا شب و روزم را گذاشته ام و امیدوارم خیلی زودتر بتوانم پولی را به تیم تزریق کنم و درصد قابل قبولی از پول بچه ها را بدهم. این موضوع الان در اولویت کارهای من است و امیدوارم که هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.

مدیرعامل قرمزپوشان درباره قرعه کشی جام حذفی و میزبانی فولاد خوزستان از پرسپولیس گفت: متأسفانه باز هم قرعه به ضرر ما افتاد اما اصلا مهم نیست. ما اگر بخواهیم قهرمان شویم باید سختی بکشیم. به دیدار با فولاد مانند یک فینال نگاه می کنیم که کمی زودهنگام است. این بازی خستگی خودش را دارد اما پرسپولیسی ها زیاد نگران نباشند. چون بچه های ما مرد روزهای سخت هستند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات شب گذشته برنامه ۹۰ و افشای قلیان کشیدن برخی بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال تاکید کرد: به نظر من نیت فردوسی پور در انعکاس دادن این مسئله خیر بود. بالاخره ناهنجاری هایی در این فوتبال هست و فردوسی پور خیلی دوست دارد با به تصویر کشیدن آنها برای پاک شدن کمک کند و او باید طرف دیگر را هم ببیند. اینگونه مسائل و بروزش در رسانه ملی ضربه مهلکی به چهره فوتبالیست ها می زند.

وی افزود: از طرف دیگر ما هرگز نباید چهره های بزرگی مثل علیرضا منصوریان را زیر سوال ببریم. منصوریان آدمی رک و راست است و دلش برای این فوتبال می سوزد. در دوران بازیکنی اش و حتی مربیگری خود نشان داد که بسیار پاک، صادق و راستگو است. این مسائل منصوریان را در منگنه قرار می دهد و باور کنید من هم خیلی ناراحت شدم.

رویانیان ادامه داد: اگر این مسائل وجود دارد باید فدراسیون و باشگاه ها به عنوان متولیان از فراگیر شدن آن جلوگیری کنند. البته من باز می گویم نیت فردوسی پور خیر بود و فقط می خواست تلنگری بزند و اثرات منفی آن را به همه گوشزد کند.

رویانیان درباره برخی خبرها مبنی بر اینکه سه بازیکنی که به دیدار او رفته بودند خودشان به صورت مخفیانه پولی را از وی دریافت کرده اند، گفت: حسینی، نوری و بنگر در جلسه با من درباره تنها چیزی که حرف نزدند پول خودشان بود که این برای من ارزش زیادی داشت. این سه بازیکن به من روحیه دادند و فقط سفارش بچه های جوان تیم را به من کردند تا به آنها کمک شود و پول آنها زودتر داده شود. این سه بنده خدا در مورد پول خود هیچ حرفی نزدند. قبلا گفتم برای ما پول مهم نیست آبروی سرمربی، خودمان و اعتبار پرسپولیس مهم تر است. این سه بازیکن با این نگاه به دیدار من آمدند و نباید با برخی حرف ها آنها را زیر سوال برد.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: درست است باید پول بازیکنان را خیلی زود بدهم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد اما باز هم این را تکرار می کنم ما به هیچ تیمی کاری نداریم و واقعا اجازه نمی دهم بازیکنانی که روی آنها سرمایه گذاری کرده ایم به راحتی جدا شوند. روی این بازیکنان و کادر فنی سرمایه گذاری کردم و هواداران حالا باید لذتش را ببرند. خدا را شکر بازیکنانی داریم که با عشق و علاقه و با وجود پیشنهادهای داخلی و خارجی خوبی که دارند برای اعتبار پرسپولیس به میدان رفته اند و خدا را شکر تا به امروز هم روسفید بوده اند و انشاءالله در پایان فصل هم روسفید شده و با یک نتیجه خوب دل این هواداران را شاد می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات