مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: «نکونام بازیکن استقلال است، دیگر نیازی به جلسه نیست. »

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده در مورد صحبت هایی که شب گذشته جواد نکونام در برنامه ۹۰ انجام داد اظهار داشت: «وقتی صحبت های نکونام را شنیدم وا رفتم و کلی تعجب کرده بودم. او ۳،۴ روز بود که می گفت میخواهم از استقلال بروم و ما می گفتیم که نرو اما دیشب به یکباره گفت که به من می گویند برو. مگر می شود که من بخواهم این بازیکن از استقلال جدا شود. اگر می خواستم او برود که رضایتنامه اش را همین دیروز به او می دادم ولی چنین کاری نکردم من چرا باید به راحتی رضایتنامه این بازیکن را بدهم؟ »

وی در پاسخ به این سوال که مگر امیر قلعه نویی در جریان جدایی نکونام نبوده است، اظهار داشت: «من سوالم از نکونام همین است که چه کسی از قول امیر به او این حرف را زده است. من از علی امیری پرسیدم که جواد نکونام چه خواسته ای دارد و او گفت می گوید می خواهد از استقلال جدا شود. وقتی دلیل این مسئله را از امیری پرسیدم که آیا امیر قلعه نویی در جریان این موضوع هست گفت که با امیر حرف زده و گفته چرا می خواهد برود و اگر اصرار به رفتن دارد و منافع باشگاه حفظ می شود برود. در واقع امیر قلعه نویی به خاطر اصرار جواد این حرف را زده است و تازه شب گذشته از صحبت های نکونام متوجه شدم که امیر قلعه نویی اصلا در جریان نیست. »

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: «من حتی از عادل فردوسی پور هم تعجب می کنم. شب گذشته در همان ابتدای صحبت هایم گفتم که نکونام می گوید از باشگاه های ترکیه، چین، قطر پیشنهاد دارد اما هر چه جلوتر رفتیم دیدم که فردوسی پور می گوید جالب است که مدیرعامل استقلال نمی داند نکونام از کدام تیم های پیشنهاد دارد. می خواهم این را به عادل بگویم که او به عنوان یک مجربی با تجربه دچار اشتباه می شود و این طبیعی است که در صحبت ها و انتقال آنها اشتباهاتی صورت بگیرد. من متناقض صحبت نمی کنم اما گاهی خبرگزاری ها در برداشت صحبت های من با هم تفاوت دارند. »

فتح الله زاده ادامه داد: «اصول این را می گوید اگر بازیکنی می خواهد از تیم جدا شود اول نزد سرمربی برود و وقتی رضایت او را گرفت نزد مدیرعامل بیاید. ما اصلا راضی به جدایی نکونام نیستیم و خوشحالم که شب گذشته خودش هم گفت دوست ندارد از استقلال برود. می خواستم امروز جلسه ای بین او، خودم امیر قلعه نویی بگذارم اما وقتی خود نکونام می گوید که می خواهد بماند و استقلال را دوست دارد من چه جلسه ای بگذارم؟ ما هم راضی به رفتن او نیستیم. »

وی تصریح کرد: «من در این چند روز که نکونام بحث رفتن را پیش کشیده ۴ بار برای او جلسه گذاشتم. همین دیروز از ساعت ۶ صبح در جلسه بودن تا ساعت ۲۳ شب. در همین اثنا نکونام به دفتر من آمده و می گوید رضایتنامه ام را بدهید بروم و برای گرفتن نامه عجله هم داشت اما من به او گفتم کجا بروی. من اول باید با امیر قلعه نویی صحبت کنم و سپس تصمیم بگیرم و خیلی تعجب می کنم که می گوید ما دوست داریم که برود. البته من ریشه اینکه چه کسانی حرف اشتباهی منتقل کرده اند را در می آورم و به آن رسیدگی می کنم. قدم نکونام هم روی چشم ما چون نمی خواهیم برویم. »

فتح الله زاده در مورد اینکه نکونام از اینکه باشگاه در نوشتن رضایتنامه عجله داشته ناراحت شده، گفت: «اولا که این طور نیست و شاهد هم داریم ولی مثل اینکه مدیران وسیله ای برای امتحان کردن بازیکنان شده اند تا میزان محبت کردن ما به آنها مشخص شود. این کارها در اصول حرفه ای نیست. بازیکنی که خوب باشد هواداران او را دوست دارند و هوادار که اسیر حرف های قشنگ نمی شود. فرهاد مجیدی چرا محبوب هواداران است چون با جان و دل برای استقلال بازی کرده است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات