مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: اگر به قلیان کشیدن باشد که همه فوتبالیست ها این کار را انجام می دهند اما نباید این موضوع را کار ضداخلاقی عنوان کنیم و آن را در پربیننده ترین برنامه ورزشی مطرح کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، سعید آذری در خصوص اینکه بالاخره تکلیف بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن برای حضور در تیم ملی زیر ۲۲ سال چه می شود، گفت: ما صحبت هایمان را کرده ایم و قرار است بعد از بازی با نفت تصمیم گیری کنیم و آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره مسائل مطرح شده در مورد قلیان کشیدن بازیکنان تیم ملی زیر ۲۲ سال در اردوی کیش، اظهار داشت: من نمی دانم هدف از این بحث ها چه بوده اما فکر می کنم کار مدیر هتلی که این صحبت را مطرح کرد قشنگ نبود. اگر به قلیان کشیدن باشد که همه فوتبالیست ها این کار را انجام می دهند اما نباید این موضوع را کار ضداخلاقی عنوان کنیم و آن را در پربیننده ترین برنامه ورزشی مطرح کنیم تا تبعات آن باعث زیر سوال رفتن تیم زیر ۲۲ سال باشد.

وی ادامه داد: نمی دانم این حرف ها بر چه هدفی مطرح شده شاید می خواستند مدیریت علیرضا منصوریان را زیر سوال ببرند اما اگر مدیر هتل انسان فرهیخته ای بود می توانست به مسئولان کافه هتلش بگوید که به فوتبالیست ها قلیان ندهند. فکر می کنم او دلش برای بازیکنان و سلامتی آنها نسوخته و برای پولش این مسئله را رسانه ای کرده است.

آذری افزود: البته قلیان کشیدن را نباید فقط مختص به فوتبالیست ها دانست چرا که خیلی از ورزشکاران هم این کار را می کنند. با اینکه کشیدن قلیان برای سلامتی مضر است اما کار ضداخلاقی نیست و این مسئله به زندگی خصوصی خود ورزشکار برمی گردد چرا که موضوعی شخصی است. من فکر می کنم این مسائل مطرح شده و ورزشکار خوش نامی مثل منصوریان را خراب کنند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه بازیکنان این تیم هم قلیان مصرف می کنند اظهار داشت: از امشب باید بازیکنان را صدا کنم و از آنها بپرسم که این کار را می کنند یا نه! من دنبال این مسائل نمی روم اما اگر کسی بفهمم کسی قلیان استعمال می کند با او برخورد خواهم کرد من هم مخالف قلیان کشیدن بازیکنان هستم چرا که شاید مضرات آن از سیگار هم بدتر باشد. البته خود من از کشیدنی ها زجر می کشم و از خوردنی ها حرص!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات