کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد چیزی برای شکست پرسپولیس کم ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، بختیار رحمانی اظهار کرد: اکنون واقعا شرایط تیم مان بسیار خوب است. در دو روز گذشته به دلیل بارندگی، در سالن تمرین کردیم و قرار است از امروز روی چمن تمرین کنیم. بازیکنان تیم شرایط ایده آلی برای بازی این هفته مقابل پرسپولیس دارند. بعد از شکست دور رفت برابر پرسپولیس دوست داریم آن نتیجه را جبران کنیم. البته بحث انتقام گرفتن نیست و به نظرم فولاد چیزی برای شکست پرسپولیس کم ندارد.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: اکنون سپاهان هم به کورس برگشته و شرایط بالای جدول بسیار سخت شده است و به قول خیابانی - که جا دارد درگذشت مادرش را به او تسلیت بگویم - اکنون هر بازی برای تیم های بالای جدول حکم فینال را دارد. واقعا شرایط سخت است و انشاءالله بتوانیم مقابل پرسپولیس به پیروزی برسیم. به هر حال با توجه به رقابتی که در صدر جدول است، نیاز داریم که بازی های مان را با برد پشت سر بگذاریم.

وی عنوان کرد: این بازی در زمین خودمان است و انشاءالله بتوانیم نتیجه بگیریم. جایگاه ما در این جای جدول، روند خوب تیم مان را نشان می دهد. در چند بازی آخر نیم فصل اول به خاطر این که بازی ها فشرده بود، بازیکنان مان خسته شدند و البته مسایل دیگری هم دست به دست هم داد تا نتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم اما خدا را شکر اکنون شرایطمان خوب است. ضمن این که با توجه به برگزاری بازی هایمان در ورزشگاه غدیر، به نظرم به فولاد واقعی برگشته ایم و شرایطمان ایده آل و خوب شده است. از هواداران هم تشکر می کنم و امیدوارم در این بازی هم از ما حمایت کنند.

رحمانی درباره تیم پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنانی که در خدمت علی دایی هستند از جان برای او مایه می گذارند و به نظرم شرایط این تیم امسال نسبت به سال های گذشته بهتر است.

وی بیان کرد: فولاد چند سالی بود که از بالای جدول دور شده بود. البته خدا را شکر سال گذشته توانستیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم. جایگاهی را که تاکنون نیز در آن قرار گرفته ایم، به آسانی به دست نیاورده ایم و خیلی برای آن زحمت کشیده ایم و انشاءالله در پایان فصل مزد زحماتمان را بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مصاف دوباره تیمش در جام حذفی مقابل پرسپولیس در اهواز گفت: ششم بهمن ماه در اهواز با پرسپولیس بازی می کنیم. به نظرم جام حذفی یک راه سریع برای رسیدن به جام باشگاه های آسیا است و میانبر خوبی است که باید بتوانیم از آن استفاده کنیم. خدا را شکر می کنم که این بازی هم در اهواز برگزار می شود و با توجه به برگزاری بازی های مان در ورزشگاه غدیر که فکر می کنم از آزادی هم چیزی کم ندارد، به نظرم شرایط میزبانی فولاد می تواند ایده آل باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات