مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: مایلی کهن یک استغفار و یک عذرخواهی به من بدهکار است.

به گزارش افکارنیوز ، امیر عابدینی در مورد مزایده گذاشتن ساختمان مرکزی داماش گیلان توسط مسئولان قضایی اظهار داشت: دستوری که از سوی قوه قضائیه صادر شده این است که املاکی که به نام شخصی مه آفرید امیرخسروی است ولو اینکه در اختیار شرکت ها باشد برای پرداخت بدهی های بانکی اش به مزایده گذاشته شود، املاکی که شریکی نداشته باشد و به نام خود مه آفرید باشد. ساختمان مرکزی داماش هم همین شرایط را دارد البته با توجه به اینکه این ساختمان دفتر مرکزی باشگاه بوده فروش آن سخت است، زیرا مردم رشت به آن الفتی دارند.

وی ادامه داد: از سویی دیگر ما قرارداد دو ساله برای استقرار در ساختمان مرکزی باشگاه داماش داریم و هر خریداری که بیاید این مسئله را به او خواهیم گفت زیرا دو سال ما مستأجر این ساختمان خواهیم بود. در این ساختمان سالن بدنسازی آشپزخانه و رستوران باشگاه را تأسیس کرده بودیم با این حال اگر قرار بر تخلیه آن باشد مشکلی نیست و در ساختمان های دیگر شرکت مستقر خواهیم شد.

عابدینی در مورد واگذاری باشگاه داماش گیلان گفت: باشگاه داماش گیلان واگذار نمی شود زیرا حساب و کتاب های مشارکتی دارد اما تیم های باشگاه را می توان واگذار کرد و حق امتیاز آنها را فروخت. برای باشگاه ها مدیر تسویه می گذارند تا شرایط آنها مشخص شود.

وی ادامه داد: با اشخاص مختلفی برای فروش حق امتیاز تیم صحبت کرده ایم که فرد خریدار باید بودجه امسال و سال گذشته را بدهد، بدهی خارجی تیم بیشتر از ۱۰۰میلیون نیست ولی به کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسال و پایه بدهکاریم.

عابدینی در مورد قیمت واگذاری تیم داماش گیلان گفت: سال گذشته این قیمت ۴.۵میلیارد بود اما با توجه به شرایطی که باشگاه دارد و بدهی های آن بیشتر شده قطعاً از قیمت تیم کسر می شود.

مدیرعامل باشگاه داماش در مورد اینکه محمد مایلی کهن گفته بود او بابت ترانسفر جهانبخش به تیم های هلندی پول گرفته است، گفت: بله من همان زمان هم که جهانبخش ترانسفر شد گفتم که ۲۱۰هزار یورو بابت این ترانسفر نصیب باشگاه شده است که تمامی این پول تبدیل به ریال شد و به باشگاه پرداخت شد من حتی یک ریال هم بابت انتقال جهانبخش برنداشته ام مایلی کهن یک استغفار و یک عذرخواهی به من بدهکار است زیرا که او خود فردی مؤمن است اما به اشتباه گفته که من قرارداد ۶۰۰میلیون تومانی با باشگاه داماش دارم که اینگونه نیست.

وی ادامه داد: من ۶۰۰ میلیون تومان به باشگاه داماش قرض داده ام که ۱۵۰ میلیون تومان آن نیز چک برگشتی قوی دل است. پول هایی که از جیب شخصی و دوستانم گرفته ام و به باشگاه داده ام جزو طلب من از باشگاه است و من قرارداد ۶۰۰میلیونی ندارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات