بعضی مصاحبه های جنجالی صادقیان نه تنها هم تیمی هایش را ناراحت کرده بود بلکه باعث عصبانیت مسئولین و دایی شد تا جایی که رویانیان از دایی خواست جلوی این قضیه را بگیرد.

به گزارش افکارنیوز ، از روزی که علی دایی سکاندار هدایت پرسپولیس شده توانسته نظم و انضباط خوبی را در این تیم حکم فرما کند. دیسیپلین سرمربی این تیم به حدی زیاد است که حساب کار دست تمام شاگردانش آمده و دایی به دلیل همین جدیتش توانسته پرسپولیس را به عنوان تیم مدعی قهرمانی مطرح کند.

با این حال تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هر از چند گاهی با مصاحبه های جنجالی باعث ناراحتی علی دایی شده اند. در بین این دسته از بازیکنان بیشتر اسامی جوان ترهای این تیم به چشم می خورد. پیام صادقیان، محسن مسلمان، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی و… جزو مهره هایی هستند که بعضی موارد با مصاحبه های خود به مسئولین و مربیان پرسپولیس شوک وارد کردند!

البته سرمربی سرخ ها در همان ابتدا وقتی متوجه مصاحبه های دهنوی و حاتمی شد با آنها جلسه گذاشت و خواست حواس شان را در این خصوص بیشتر جمع کنند. حرف های دهنوی در خصوص وضعیت مالی پرسپولیس و صحبت های فرزاد حاتمی در خصوص زیرآب زنی هم تیمی هایش به قدری دایی را ناراحت کرده بود که او مجبور شد با هر دو نفر جلسه بگذارد و به نوعی توجیهشان کند.

اما صحبت های مسلمان در خصوص جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس و مصاحبه های پیام صادقیان برای هر دو مهره کمی دردسرساز شد. قبل از این دایی به مسلمان تذکر داده بود اما بعضی مصاحبه های جنجالی صادقیان نه تنها هم تیمی هایش را ناراحت کرده بود بلکه باعث عصبانیت مسئولین و دایی شد تا جایی که رویانیان از دایی خواست جلوی این قضیه را بگیرد و شاگردان جوان و کم تجربه اش را توجیه کند.

* جلسه توجیهی دایی با بازیکنان دردسر ساز؛ ما هم بازیکن بودیم…

چند روز پیش مسئولین باشگاه از پیام صادقیان خواستند در مصاحبه هایش دقت کند و همه چیز را بر زبان نیاورد. اما تذکر جدی باشگاه هم باعث سکوت صادقیان نشد تا اینکه آنها از دایی خواستند دست به کار شود و با بازیکنان صحبت کند.

به همین دلیل دایی جلسه ای خصوصی با تعدادی از شاگردان جوانش برگزار کرد و به آنها تذکر جدی داد تا از این به بعد حواسشان را بیشتر جمع کنند و با مصاحبه های تندشان تیم را وارد جنجال نکنند.

صحبت های دایی با تک تک بازیکنان و به طور جداگانه اتفاق افتاد. پیام صادقیان بیشتر از بازیکنان دیگر مورد خطاب علی دایی بود. سرمربی سرخپوشان به شاگردان خود گفت: «تجربه من از تمام شما بازیکنان بسیار بیشتر است و الا به خدا زمانی من هم بازیکن بودم اما خیلی مراقب مصاحبه هایم بودم و کاری نمی کردم به ضررم تمام شود بنابراین از شما هم می خواهم مراقب صحبت های تان با رسانه ها باشید و کاری نکنید تیم از چنین اتفاقاتی وارد حاشیه شود. »

دایی به صادقیان گفت: «تو خیلی بازیکن خوبی هستی و می توانی پیشرفت کنی من هم به فوتبالت خیلی اعتقاد دارم فقط حواست را جمع کن از این به بعد مصاحبه های جنجالی نکنی و هر کسی سئوال حاشیه ای پرسید جواب نده، تو هنوز جوانی و در اول راهی. بنابراین به عنوان کسی که سال ها در فوتبال ایران بودم و به سردی و گرمی فوتبال بیشتر واقفم می گویم که حواست به مصاحبه هایت باشد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات