مهرداد اولادی:

مهاجم استقلال گفت: «فعلا آرش روی دور بدشانسی افتاده است اما مطمئن باشید به زودی سکه خوش شانسی هم برای او رو می کند. »

به گزارش افکارنیوز ، مهرداد اولادی با هزار امید و آرزو به استقلال پیوست و همانطور که قبلا در مصاحبه هایش اعلام کرده است رویای جام جهانی را در سر می پروراند. اولادی منتظر فرصت های طلایی حضورش در تیم مدعی استقلال است تا شاید بازی هایش بیش از پیش به چشم آید. والحق که او از نظر فنی و تکنیکی جزو بازیکنان باهوش و بازیساز کشورمان به شمار می رود که اگر از نظر بدنی در شرایط خوبی به سر ببرد می تواند هنر خود را در ترکیب آبی پوشان به رخ بکشد. مهرداد که کم کم در ترکیب استقلال جا می افتاد که دچار مصدومیت شد. او پس از پشتک معروفش در دیدار جام حذفی دیگر فرصت درخشش آنچنانی را نداشت. با او گپ و گفتی انجام دادیم که از نظرتان می گذرد:

* متأسفانه در مقطع حساس که می توانستی در استقلال فیکس بازی کنی مصدوم شدی در این خصوص چه نظری دارید؟

- خوشبختانه مصدومیتم جدی نیست و خیلی جزئی است. در چند روز گذشته تمرین های خوبی انجام دادم اما هنوز هم نیاز به تمرین ویژه دارم. از ناحیه همسترینگ پایم دچار اسپاسم شده بودم که در حال برطرف شدن است.

* یعنی به دربی ۲۷ دی ماه می رسی؟

- انشاءاله می رسم و با این روند بهبودی که دارم خیلی زودتر خودم را به آن دیدار می رسانم.

* قبول داری بازیکنان، خبرنگاران، هواداران و حتی مدیران از همین حالا از دربی بزرگ پایتخت حرف می زنند و به نوعی در این مورد استرس دارند؟

- هرکسی این حرف را تأیید نکند دروغگو است. اکنون در دور افتاده ترین نقاط ایران نیز از این بازی حرف می زنند حتی ایرانی های مقیم خارج کشور نیز در مورد برخورد دو تیم آبی و سرخ پایتخت با هم جدول و کری دارند.

* خودت ۱۰ روز مانده تا دربی چه احساسی داری؟

- خیلی دوست دارم در این مسابقه بازی کنم از یک دقیقه تا ۹۰ دقیقه! هر اندازه که بازی کنم با تمام وجود بازی می کنم و دعا می کنم نتیجه این بازی تاریخی با برد استقلال همراه باشد.

* چه حسی نسبت به تیم سابقت پرسپولیس داری؟

- اگر یادتان باشد قبل از حضورم در استقلال از هواداران پرسپولیس تشکر کردم و به آنها گفتم که عمر فوتبالی ورزشکاران کوتاه است. من می خواهم به جام جهانی بروم و برای این کار هدف و برنامه دارم. باید به استقلال (این تیم بزرگ) می آمدم تا بازی هایم به چشم بیاید. انشاءاله که فرجی شود و دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

* به نظرت استقلال می تواند صدر جدول را حفظ کنند؟

- بله، تیمی که با ۱۲،۱۳ بازیکن حریفان را می برد لیاقت صدرنشینی و قهرمانی را دارد. واقعا استقلال در این چند هفته شرایط سختی را پشت سر گذاشت و قلعه نویی برای مهره چینی کار دشواری پیش رو داشت. خود من هم مصدوم بودم و کاری از دستم ساخته نبود اما استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد.

* وقتی از ناتوانی استقلال در ارائه بازی زمینی انتقاد می شود بیشتر انتقادها متوجه شما می شود که بازیکنی تکنیکی و زمینی باز هستید، در این خصوص چه حرفی برای گفتن دارید؟

- اگر کارشناسان ایران در اسپانیا بودند از بس به تیم بارسلونای زمان گواردیولا گیر می دادند که چرا گل هوایی نمی زنند؟ چرا فقط گل های بارسلونا زمینی است و… تا این مربی سکته کند! همه دیده اند که بارسلونا حتی اغلب ضربات کرنر خود را نیز زمینی می زد به هر حال مهارت در ادامه فوتبال زمینی هم حُسن است همانطور که توانایی در زدن ضربات ایستگاهی فاکتور مهمی برای استقلال به شمار می رود. با این حال من هم معتقدم استقلال می تواند حملات خود را در عمق و روی زمین نیز بر حریفان دیکته کند اما انتقادها نباید به گونه ای باشد که تمرکز مربیان را برهم بریزد.

* شما اکنون بیشتر مسابقات کدام لیگ را دنبال می کنید؟

- من عاشق رئال مادرید و مسابقات این تیم هستم و بیشتر بازی های لالیگا را دنبال می کنم. واقعا از سبک بازی رونالدو لذت می برم. او همیشه جدی و جانانه بازی می کند و سبک خاصی در گلزنی دارد.

* چقدر امیدوارید پس از مسابقات برزیل دوباره بازیکنان ایران به لیگ های معتبر دنیا ترانسفر شوند؟

- قطعا بازیکنانی که در جام جهانی بازی کنند شانس زیادی برای ترانسفر شدن خواهند داشت. امیدوارم فوتبال ما از بابت حضور در مسابقات جهانی برزیل بهره برداری لازم را به عمل بیاورد.

* از نظر شما کدام یک از لژیونرهای ایران آماده ترند؟

- من بازی های شجاعی را دنبال می کنم و با مسعود رفاقت خاصی دارم. همیشه برای موفقیت او دعا می کنم ضمن اینکه به نظر من در شرایط فعلی اشکان دژاگه آماده تر از لژیونرهای ایرانی شاغل در اروپاست که البته او هم از تولیدات لیگ خودمان نیست.

* نظر شما راجع به بازگشت بازیکنان ایرانی به لیگ های حاشیه خلیج فارس چیست؟

- من خودم هم در امارات فوتبال بازی کرده ام ود ر آن مقطع بیشتر به خاطر پول به امارات رفتم اما به نظر من لیگ برتر خودمان به مراتب قوی تر و سازنده تر از لیگ های امارات و قطر است. با این حال باید به تصمیم بازیکنان احترام گذاشت چون انتخاب تیم یک تصمیم و سلیقه شخصی است.

* در مورد شایعه جدایی نکونام از استقلال چه نظری دارید؟

- واقعا این حرف ها را که می شنویم شوکه می شوم. نکونام وزنه بزرگی برای استقلال به شمار می رود و جدایی او از استقلال ناراحت کننده است. به اعتقاد من کاپیتان تیم ملی باید در استقلال بماند و انشاءاله که او تا نهایی شدن قهرمانی استقلال در تیم می ماند.

* در مورد مشکل حاشیه ای پیش آمده برای آرش چه نظری دارید؟

- آرش هم مهاجم خوب و باتجربه ی است و امیدوارم مشکلش حل شود و دوست ندارم زیاد در مورد سایر بازیکنان تیم حرفی بزنم که خدای ناکرده حاشیه ساز شود.

* شما که با روحیات او کاملا آشنا هستید به نظرتان چرا آرش در زدن صدمین گل خود دچار طلسم شده است؟

- همانطور که زندگی دو رو دارد سکه فوتبال هم دو رو دارد و فعلا آرش روی دور بدشانسی افتاده است اما مطمئن باشید به زودی سکه خوش شانسی هم برای او رو می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات