علیپور:

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال اعلام کرد که پای یک فرد در جدید در پرونده محسن قهرمانی باز شده است.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام علیرضا علیپور در خصوص آخرین وضعیت پرونده استعمال قلیان در اردوی تیم زیر ۲۲ سال ایران اظهار داشت: پس از اینکه گزارش کاملی از این موضوع به دست ما رسید و با تاکید علی کفاشیان برای پیگیری این موضوع تصمیم گرفته شد با متخلفان برخورد شود. به همین دلیل سرپرست، پزشک و آنالیزور تیم زیر ۲۲ سال ایران از تمام فعالیت های فوتبالی در حوزه ملی منع شدند و تا اطلاع ثانوی حق همکاری با باشگاهی را هم نخواهند داشت.

وی ادامه داد: طبق اظهارات گفته شده، برخی از بازیکنان هم در این مورد دخالت داشتند که اگر این موضوع ثابت شود با آنها برخورد جدی خواهیم کرد. البته چون بازیکنان در حوزه باشگاهی فعالیت می کنند و در تیم زیر ۲۲ سال امانت بودند نمی توانیم آنها را با محرومیت باشگاهی مواجه کنیم اما باید محرومیتی هم در نظر بگیریم. اگر تخلف خاصی هم دیده شود به شدیدترین وضع ممکن با آن برخورد خواهیم کرد.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال با بیان اینکه قرار شده از کیش لیستی برای او تهیه شود، تاکید کرد: پس از بررسی این لیست تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

علیپور در واکنش به این مسئله که در شبکه های اجتماعی عکس چند بازیکن مطرح فوتبال ایران در حال استعمال قلیان منتشر شده است، گفت: ابتدا باید از صحت و سقم این عکس ها مطمئن شویم و پس از آن قطعا با بازیکنان متخلف برخورد خواهیم کرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت بررسی اظهارات امیر عابدینی عنوان کرد: گزارشی از صحبت های عابدینی به دست ما رسید که در حال پیگیری هستیم و البته در خصوص بخشی از صحبت های او پرونده تکمیل و به ستاد رسیدگی به تخلفات ارجاع شده است.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال در پاسخ به این سوال که چرا رای پرونده محسن قهرمانی اعلام نمی شود، تصریح کرد: چون از جزئیات پرونده باخبرم می دانم که کارها به خوبی در حال انجام شدن است. اگر هم تاخیری به وجود آمده به خاطر این است که یک فرد جدید در روز ۱۷ دی صحبت هایی را در این پرونده مطرح کرد که کمیته انضباطی منتظر جمع بندی اظهارات او است. قطعا پس از انجام کارهای کارشناسی در این خصوص تصمیم گیری می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات