اما حالا یکی از نزدیکان به مدیرعامل استقلال فاش می سازد که برنامه فتح الله زاده برای حفظ این بازیکن با شکست بزرگی مواجه شد.

به گزارش افکارنیوز ، حالا اخبار جدیدی در مورد جدایی منتظری از استقلال به گوش می رسد. پس از جدایی این مدافع جنوبی از جمع آبی ها، مدیرعامل استقلال در مصاحبه ای جالب، مدعی شد چون پژمان می خواست از جمع ما جدا شود برای همین همه مطالبات او را دادم تا پس از جدایی از ما عنوان نشود که او به خاطر بی پولی از جمع ما جدا شده است. اما حالا یکی از نزدیکان به مدیرعامل استقلال فاش می سازد که برنامه فتح الله زاده برای حفظ این بازیکن با شکست بزرگی مواجه شد.

برنامه از این قرار بود که مدیرعامل آبی ها در صورتی که خیلی از بازیکنان استقلال مبالغ نسبتا زیادی را از این تیم طلب کار بودند، شروع به تسویه حساب با منتظری کرد. فتح الله زاده به مدافع تیمش گفته بود من حاضرم همه طلب او از تیم را یک جا پرداخت کنم و همین حسن نیت ما می تواند نشانه ای باشد از اینکه اگر تا پایان فصل در استقلال باقی بمانی، برای شش ماه دوم امسال با تو یک قرارداد جدید مالی می بندیم. فتح الله زاده همه مطالبات پژمان را تسویه کرد و انتظار داشت در قبال این کار این مدافع هم در نیم فصل دوم همچنان در خدمت استقلال باقی بماند. اما هفته قبل و در روزهایی که کشور به خاطر ۲۸ صفر و شهادت امام رضا در حالت نیمه تعطیل بود، منتظری به صورت ناگهانی به قطر رفت و به همین سادگی نقشه فتح الله زاده برای حفظ پژمان با شکست مواجه شد.

پس ازاین اتفاق مدیرعامل استقلال در مصاحبه های خود عنوان کرد چون پژمان قصد رفتن داشت با او تسویه کردم تا رفتنش بدون حرف و حدیث باشد.

البته واقعیت این است که اگر فتح الله زاده می دانست منتظری بعد از این کارهای او از استقلال می رود هرگز راضی نمیشد ان همه هزینه را یکجا برای او متقبل شود. اولویت فتح الله زاده بازیکنانی بودند که تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارند و انها هستند که باید استقلال را قهرمان لیگ سیزدهم کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات