زینی زاده:

حمید زینی زاده که حالا باید از او به عنوان مدیرعامل پیشین تراکتورسازی یاد کرد، پس از قبول استعفایش با کنایه گفت: حالا با رفتن من تیم تراکتورسازی منسجم تر و یکدست تر خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده پس از قبول استعفایش از مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من از تمام کسانی که در این مدت ما را تحمل کردند، ممنونم. از حالا هم برای تیم و باشگاه تراکتورسازی آرزوی موفقیت دارند. اگر هم نتوانستم کار خاصی انجام بدهم، شرمنده هواداران هستم.

وی با بیان اینکه ۳۰ ماه در پست های مختلف در باشگاه تراکتورسازی فعالیت داشته است، گفت: من در بخش های مختلف باشگاه کار کردم. پیش از مدیرعاملی، در بخش بازرگانی باشگاه و قائم مقامی فعالیت داشتم و عضو هیات مدیره هم بودم. حدود یکسال هم مدیرعامل باشگاه بودم. حالا هم از هیات مدیره استعفا دادم و هم از پست مدیرعاملی و دیگر سمتی در باشگاه ندارم.

مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه آیا فکر می کرد جدایی اش از این تیم به این شکل صورت بگیرد، تاکید کرد: به هر حال در این باشگاه ۲۰ مدیر آمده اند و رفته اند. حالا یکسری دیرتر از این پست کنار رفته اند و تعدادی هم مثل من بدشانس بودند و کمتر از یکسال دوام آوردند!

اختلافات مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی و حمید زینی زاده باعث شد تا هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی وارد این ماجرا شود. اعضای هیات مدیره پس از صحبت های مجید جلالی قانع شدند که این مربی را در سمت خود ابقا کنند و قید همکاری با مدیر خود را بزنند. زینی زاده از طرفداران برکناری جلالی و حضور تونی اولیویرا به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی بود.

زینی زاده که به نظر می رسید از جدایی اش از تراکتورسازی ناراحت است، با کنایه در ادامه صحبت هایش یادآور شد: ما که اصلا مدیر ورزشی نیستیم. شاید واقعا روال کار را نمی دانیم. من اصلا تصمیم گرفته ام از ورزش فوتبال استعفا بدهم. باید آدم های اینکاره باشند که به مدیریت باشگاه برسند.

وی در پاسخ به این سئوال که" آیا این تغییر و تحولات در شرایط کنونی به ضرر تیم تراکتورسازی نخواهد بود" ؟ مجددا با کنایه گفت: تیم بدون من موفق خواهد شد. به نظرم تیم با رفتن من یکدست تر و منسجم تر می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات