رییس فدراسیون فوتبال از مذاکره کارلوس کی روش با رییس فدراسیون آفریقای جنوبی برای فراهم شدن چند دیدار تدارکاتی خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان با اعلام این خبر گفت: کی روش جمعه به آفریقای جنوبی رفت تا دو بازی تیم ملی نیجریه در این کشور را تماشا کند و هم چنین قرار است مذاکره ای با رییس فدراسیون آفریقای جنوبی داشته باشد تا تیم ملی ایران بتواند دو یا سه بازی تدارکاتی با تیم های آفریقای جنوبی داشته باشد.

وی افزود: تیم ملی طبق برنامه دو مسابقه در اسفند ماه خواهد داشت که ابتدا با کویت در چارچوب انتخابی جام ملت های آسیا که یک دیدار تشریفاتی است و همین طور تیم گینه در قالب یک دیدار تدارکاتی خواهد بود.

کفاشیان گفت: کی روش پس از بازگشت از سفر آفریقای جنوبی به ایران چند روزی سفر می کند و بعد به اروپا می رود تا با چند کشور صحبت کند تا تیم ملی ایران در یکی از این کشورها اردویی را از اواخر فروردین برگزار کند. یکی از این کشورها ترکیه است. کی روش به دنبال فراهم کردن دو، سه بازی تدارکاتی با چند کشور خاص برای تیم ملی ایران است که می خواهیم در همان اردوی اروپایی و در یک کشور برگزار شود.

وی افزود: پس از ۲۰ فروردین ۹۳ که لیگ برتر تمام می شود. بازیکنان چند روزی را استراحت می کنند و سپس به اردوی اروپایی می روند و بعد از آن به ایران برمی گردند و بازیهای تدارکاتی را در کشورمان خواهند داشت که احتمالا با تیم آفریقای جنوبی یا تیم های دیگری از آفریقا باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات