مدافع تیم ملی زیر ۲۲ سال کشورمان گفت: آن آقایی که در برنامه نود روی خط آمد و این صحبت ها را مطرح کرد دلیلش فقط تبلیغ برای هتلش بود نه چیز دیگر.

به گزرش افکارنیوز ، محمدرضا خانزاده درباره دیدار تیم های نفت تهران و ذوب آهن اصفهان که با برد تیم اصفهانی همراه بود، گفت: بازی خوبی مقابل نفت انجام دادیم اما در این بازی همان بلایی که سایر تیم ها سر ما می آوردند سر نفت آوردیم. به طوری که در زمین خودمان جمع می شدیم و بر روی ضد حملات برنامه داشتیم. البته نفت در دقایقی از بازی توپ را در اختیار داشت و موقعیت هایی هم در دروازه ایجاد کرد اما ما نظم دفاعی خوبی داشتیم و لزومی هم نداشت که فقط حمله کنیم.

مدافع تیم ذوب آهن در مورد اینکه چرا تیم ملی زیر ۲۲ سال کشورمان را در اردوی عمان همراهی نکرده، افزود: باشگاه ذوب آهن به ما اجازه نداد که به اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال برویم به همین دلیل من و میلاد غریبی همراه با ذوب آهن به اصفهان برگشتیم. البته خودم من خیلی دوست داشتم همراه با تیم ملی باشم چرا که واقعا این تیم حیف شد.

وی ادامه داد: هدف ما قهرمانی در تورنمنت عمان بود و فکر می کنم اگر با تیم کاملی به این رقابت ها می رفتیم حداقل به فینال این مسابقات راه پیدا می کردیم اما به دلایلی تیم به این وضعیتی که در حال حاضر دچار شده، دچار شد.

خانزاده درباره حاشیه های به وجود آمده در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال در جزیره کیش هم اظهار داشت: من در جریان قلیان کشی بازیکنان نبودم و نمی دانم چه حکمی برای مقصران صادر شده و اینکه گفته می شود پیام صادقیان و محسن مسلمان از حضور در تیم ملی زیر ۲۲ سال منع شدند، برایم جالب است چرا که این دو بازیکن اصلا به اردو دعوت نشدند و آقای دایی به این دو بازیکن اجازه نداده به اردو بروند.

وی ادامه داد: من فکر می کنم در حق این دو بازیکن اجحاف شده و نمی دانم چرا مسلمان صادقیان را محروم کردند اما امیدوارم بخشیده شوند چون فکر می کنم مظلوم واقع شدند. من اصلا ندیدم این دو نفر از جریان اردو خارج شوند. پیام صادقیان همیشه در اتاق ماساژ بود و محسن مسلمان هم زیر نظر مربیان کار می کرد.

خانزاده افزود: آن آقایی که در برنامه نود روی خط می آید و این صحبت ها را مطرح می کند دلیلش فقط تبلیغ برای هتلش بود نه چیز دیگر. البته هتل که چه عرض کنم شاید اگر سر کوچه چادر می زدیم از این هتل بهتر بود. آن آقا آمده بود که از هتلش تعریف کند غافل از اینکه آنجا هتل نبوده و کاروانسرا بود! وضعیت آن هتل آنقدر بد بود که ما همان شب اول قصد داشتیم از آنجا برویم. به نظرم این آقا با آبروی ملی پوشان بازی کرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات