سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: چرا از پرسپولیس و استقلال بازیکنی به تیم زیر ۲۲ سال دعوت نشده یا فقط یک بازیکن از آنها دعوت کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان اظهار داشت: بازی خیلی مهمی داریم، نتیجه بازی برای مس هم مهم است ما مشکلات زیادی داریم، امیرحسین فشنگچی مصدوم است، ۵ بازیکن ما مریض بوده اند و شیری هم به تیم ملی رفته است. برایم عجیب است که در جریان لیگ برای تیم ملی بازی می گذارند و عجیب تر اینکه از پرسپولیس و استقلال بازیکنی به این تیم دعوت نمی شود یا فقط یک بازیکن به تیم ملی دعوت می کنند. من از این مسئله واقعا عصبانی هستم.

وی ادامه داد: جلال رافخایی و رمضان زاده به تیم ما آمده اند اما با ما اصلا تمرین نداشته اند و من فردا تصمیم می گیرم که از آنها استفاده کنم یا نه و یا چگونه از آنها استفاده کنم.

اسکوچیچ در مورد زمان بازگشت امیرحسین فشنگچی گفت: نمی دانم دقیقا چه زمانی به تیم برمی گردد اما امیدوارم برای دو سه بازی آینده به جمع ما اضافه شود.

سرمربی ملوان در مورد اینکه با وجود بارندگی تمرینات خوبی داشته اید یا نه گفت: بله مثل همیشه تمرینات خوبی را انجام دادیم. تنها مشکلمان این بود که برخی بازیکنان همراه ما تمرین نکرده اند. نمی دانم چرا باید در روز غیر فیفا هم بازیکن را از باشگاه بگیرند.

سرمربی ملوان در مورد مذاکره اعضای هیئت مدیره با او برای فصل آینده گفت: بله مذاکره کرده ایم. همین که مذاکره کرده اند نیتشان خوب است اما باید ببینم آنها چه چیزی برای فصل آینده می خواهند. صحبت های ما کلی بوده بدون اینکه نتیجه گیری داشته باشیم البته وقت هم زیاد داریم. هفته بعد هم قرار است صحبت کنیم ضمن اینکه باید بدانم آنها چه می خواهند.

اسکوچیچ در مورد اینکه صادقیان و مسلمان از پرسپولیس به تیم زیر ۲۲ سال نرفته اند گفت: می دانید چرا؟ چون آنها اصلا دعوت نشده بودند. فرد دیگری بازیکنان را انتخاب کرده و اکنون مربی فرد دیگری است. این مربی نمی داند بازیکن خوب چه کسی است حتما اتفاقی در این بین رخ داده است. شاید باشگاه های دیگر بازیکنان دیگری دارند اما این مسئله مربوط به من نیست که بخواهم فوتبال ایران را عوض کنم. من باید کار خودم را انجام بدهم و بهتر است این سوال را از مسئولان مربوطه بپرسید.

وی در مورد احتمال بازگشت پاشنگو دروازه بان مولداوی ملوان گفت: نمی فهم که چرا رفت و اکنون می خواهد برگردد البته من از بازگشتش استقبال می کنم ولی ایده خودم را در این مورد نگه می دارم.

سرمربی ملوان در مورد وضعیت تیم مس گفت: مس برای بقا میجنگد و این مشکل آنها است و ما هم باید سعی کنیم بازی را ببریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات