هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بی اطلاعی پرسپولیسی ها درباره شکایت از من جالب است!

به گزارش افکارنیوز ، علی کریمی ابتدا در خصوص حواشی های تراکتورسازی اظهار داشت: همیشه در فوتبال قانونی وجود دارد که هر کس باید کار خود را انجام دهد. الان هم در تراکتورسازی همین موضوع باید در دستور کار قرار گیرد. ما به عنوان بازیکنان نباید در مسائل دیگر باشگاه دخالتی داشته باشیم تا همه چیز سر جای خود نماند.

وی افزود: برخی اتفاقات در تیم ما افتاده اما هنوز هم مدعی قهرمانی هستیم و چیزی از دست ندادیم. خیلی ها خوشحال نشوند. فاصله ما به بالای جدول نزدیک است و با توجه به بازی های رو در رو من مطمئن هستم با یک تلاش و کوشش می توانیم جزء بهترین های امسال در لیگ برتر و حتی دو جام دیگر باشیم.

کریمی در پاسخ به سؤال دیگری که به نظر شما چرا اینقدر در تراکتورسازی در فصل جاری حاشیه وجود دارد، گفت: من دوست دارم به مسئله ای که به خودم مربوط است حرف بزنم نه مسائل دیگر؛ اما از هواداران می خواهم فقط تراکتورسازی را حمایت کنند. بازیکنان، مربیان، مدیران یک روز می آیند و یک روز می روند. آن چیزی که می ماند تراکتورسازی، نام بزرگش و هواداران هستند. پس مطمئن باشید شاید برخی اتفاقات در تبریز افراد دیگری را خوشحال کند که باید مراقب این موضوع باشیم. مخصوصا در چند بازی آینده که برای ما حکم فینال را دارد.

وی افزود: ما بازی بسیار سختی را مقابل سایپا داریم و اگر بتوانیم به این سه امتیاز برسیم برخی از مشکلات ما در جدول حل می شود. اما اگر این اتفاق نیفتد باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. البته بازی با سایپا نیز آسان نیست ولی خوشبختانه در زمینی بازی می کنیم که شاید در آن یخ زدگی نباشد. یکی از دلایلی که ما کمی در تبریز در بازی های خانگی، دلخواه هواداران بازی نکردیم زمین ورزشگاه یادگار بود ولی باز هم می گویم دنبال بهانه گیری نیستیم و باید بیشتر تلاش کنیم.

کریمی در مورد شکایت باشگاه پرسپولیس از خودش نیز گفت: این را باید از آقایان بپرسید که چرا از من شکایت کردند. انشاالله دوشنبه درکمیته انضباطی همه چیز مشخص می شود. من همیشه به پرسپولیس و هوادارانش احترام می گذارم اما آقایان تصمیم گرفتند که از من شکایت کنند، من هم حرفی ندارم. من هم با مدارکم انشاءالله در خدمت آقایان هستم. بالاخره آنها ادعایی کردند که باید ثابت کنند. انشاءالله همه چیز دوشنبه مشخص می شود.

وی افزود: البته برای من جالب است که هنوز خودشان نمی دانند از من شکایت کرده اند یا خیر. یکی می گوید شکایت کرده و یکی می گوید خیر؛ اما طبق دعوتنامه ای که از من آمده از من شکایت کرده اند و من همه جواب همه را می دهم و همه بدهی مالی پرسپولیسی ها و ماجرای برخی چک ها را می دانند.

کریمی در مورد حضورش در تیم ملی ایران گفت: من باز هم تکرار می کنم. همه چیز باید طبق نظر سرمربی تیم ملی باشد چون ایشان باید جواب نتایج و بازیکنان دعوت شده را بدهد. مربیگیری سلیقه ای است. یک مربی دوست دارد همیشه از ۲۲ بازیکن استفاده کند و یک مربی هم می آید ۲۲ بازیکن جدید دعوت می کند و قبلی ها را جواب می کند.

وی افزود: من هم به نظر مربی تیم ملی احترام می گذارم و تمام تلاشم را می کنم و اگر استحقاق داشتم به تیم ملی کشورم در جام جهانی کمک کنم؛ اما ما باید این را بدانیم که هر روز که می گذرد کار ما در جام جهانی سخت تر می شود. باید خیلی سریع تر به فکر تیم ملی باشیم. بازی های دوستانه و برنامه ریزی ها باید زودتر انجام شود چون ما با تیم های کوچکی در جام جهانی طرف نیستیم. از آرژانتین گرفته تا همین بوسنی که خیلی ها می گویند حریف آسانی است اما باید بنشینیم و در جام جهانی ببینیم که چه اتفاقی می افتد. امیدوارم که بتوانیم در جام جهانی برزیل با باز ی های خوب و هوادار پسند دل مردم شاد شود. به نظرم پیش بینی از این بازی ها امکان پذیر نیست و هر تیمی که با تدارک بهتر به دیدار بهترین های جهان برود می تواند نتایج خوبی بگیرد. من هم تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم و حالا باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی می افتد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات