بازیکن استقلال پس از حضور در جمع بیماران پیوند اعضا گفت: حضور در چنین جایی افتخار بزرگ برای همه ما به حساب می آید و تلخ ترین صحنه های زندگی ام را دیدم.

به گزارش افکارنیوز ، خسرو حیدری در خصوص حضور خود در بیمارستان مسیح دانشوری گفت: حضور در چنین جایی افتخار بزرگ برای همه ما به حساب می آید. امروز چیزهایی را دیدم که هیچوقت در طول عمرم اینقدر صحنه های تلخی را تماشا نکرده بودم. امیدوارم همه مریضان شفا پیدا کنند و بدون مشکل و در سلامت کامل بتوانند زندگی کنند.

وی افزود: حضور در چنین جاهایی باعث می شود ما خیلی بیشتر قدر سلامتی مان را بدانیم. بیشتر به یاد خدا باشیم و شکرگذار نعمت هایی باشیم که او به ما داده است.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: خودم به شخصه هر کمکی از دستم بربیاید در این زمینه انجام می دهم و امیدوارم همه مریضان شفا پیدا کنند.

حیدری در خصوص بازی با استقلال خوزستان یادآور شد: دور رفت مقابل این تیم شکست خوردیم و همین اتفاق نشان می دهد که مقابل حریف آماده ای باید به میدان برویم. برای غلبه بر استقلال خوزستان کار آسانی پیش رو نداریم، اما برای حفظ صدرنشینی و اینکه با شرایطی بهتر به مصاف پرسپولیس برویم به سه امتیاز این دیدار نیاز داریم و از این رو همه تلاش مان را به کار می گیریم تا برنده این بازی باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات