مدیرعامل مستعفی باشگاه تراکتورسازی بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده مدیرعامل مستعفی باشگاه تراکتورسازی بیانیه زیر را منتشر کرد:

بنام خدا

آنچه که ادا کرده ایم لطف خدا بوده است.

با سلام بر حضرت محمد و آل محمد و امام امت و مقام عظمای ولایت و درود بی پایان به روان پاک شهدای اسلام، همان هایی که برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی دست به شناسنامه هایشان بردند تا اینکه شناسنامه ما شدند و با ادب و احترام حضور هواداران فهیم تیم تراکتورسازی که هیچگاه تیم را تنها نگذاشتند، مسئولینی که تحت هر عنوانی تیم را کمک نمودند، اصحاب رسانه که زبان تیم هستند بخصوص سپاه پاسداران که در بدترین وضعیت به کمک باشگاه شتافته و با کمک های خود در اعتلا و پیشرفت تیم از هیچ کوششی دریغ نکرد.

از لحظه ای که وظیفه خطیر خدمت گذاری تیم محبوب تراکتورسازی نصیب اینجانب گردید رسالت و وظیفه ام را تمام و کمال در قبال باشگاه و تیم انجام دادم و با تمام مشکلات پیش رو جنگیدم و هرچه در توان داشتم را در طبق اخلاص نهادم انشاالله که مقبول خداوند بوده و موجب رضایت باشد. سعی کردم که کارگزار تیم و هواداران فهیم و باصفایش باشم.

مسئولیت انسان در حد توانایی های اوست اما من خدا را شاکرم که بیشترین را ادا کردم. بالاخره چرخ روزگار چرخید و چرخید و در نکته ای ایستاد که مصلحت شد از خدمت به مردم علاقمند و عاشق تراکتور مرخص شوم.

بدینوسیله از هواداران، بازیکنان، کادرفنی، پرسنل باشگاه و سایر عزیزانی که کمک حال من بوده و یاران صدیقی بودند حلیت طلبیده و رخصت خداحافظی می طلبم از همگان استدعا دارم کماکان یک دل و یک زبان تیم، سرمربی، کادرفنی، مدیرعامل، هیئت مدیره را هرکس که باشند حمایت نمایند، آنچه مهم است خوشحالی مردم است و در این رهگذر، آمد و شد افراد زیاد مهم نیست.

باشگاه در چند سال گذشته با کمک های مسئولین به خصوص سپاه توانسته دوبار نایب قهرمان و دو سهمیه آسیا را کسب نماید و اینک ویترین افتخارات باشگاه یک قهرمانی نیاز دارد. مسئولین امسال تیم را با نیت قهرمانی بسته اند، امیدوارم که این مهم حاصل شود.

خداوند متعال توفیق عنایت کند که در قیمت گذاری آدم ها به خصوص خادمین و زحمتکشان انصاف داشته باشیم. ما نه عذت عزیز مصر را داریم، نه عمر نوح و نه ثروت قارون را بلکه یک دل پاک، نیتی صاف و عشق خالص به خداوند داریم که تقدیم ملت بزرگوار ایران اسلامی می کنیم.

در مدت حضورم در باشگاه سعی کردم که برای عزیزان یار شاطر باشم و انشاالله بار خاطر نبوده ام، همگان را به خداوند بزرگ می سپارم برایتان دعا می کنم، برایم دعا کنید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات