مارتینو:

سرمربی آرژانتینی بارسلونا در آستانه جدال تیمش با اتلتیکومادرید این تیم را مستحکم ترین تیم قاره سبز توصیف و اعلام کرد هنوز برای میدان دادن به مسی تصمیمی قطعی نگرفته است.

خراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی بارسلونا در آستانه جدال حساس تیمش با اتلتیکومادرید برای تعیین قهرمان نیم فصل نخست لالیگا اظهار داشت: اتلتیکومادرید تیم مستحکمی است آنقدر که به جرات می توانم بگویم این تیم در فاصله ماه ژوئن تا دسامبر سال ۲۰۱۳، در اروپا و نه فقط در اسپانیا مستحکم ترین تیم بوده است.

مارتینو در ادامه اعتراف کرد هنوز به طور قطعی تصمیم نگرفته که لیونل مسی را از ابتدا در ترکیب قرار دهد یا خیر. وی افزود: وضعیت مسی قابل قبول به نظر می رسد. او در بازی (چهارشنبه شب) برابر ختافه عملکرد فوق العاده ای داشت. او دوران ریکاوری طولانی مدتی را پشت سر گذاشته است و من باید شرایط او را ارزیابی کنم. باید تصمیم بگیرم و ببینم آیا مسی آمادگی ۹۰ دقیقه حضور در چنین دیداری را دارد یا خیر.

وی افزود: با مسی صحبت خواهم کرد تا ببینم احساس اش چگونه است، چون واقعیت این است که زمانی که یک بازیکن یک بازی را شروع می کند می خواهد آن را به پایان برساند.

تیم های بارسلونا و اتلتیکومادرید امشب (شنبه) در شرایطی در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف هم می روند که هر ۲ با ۴۹ امتیاز و بر حسب تفاضل گل رده های اول و دوم جدول رده بندی لالیگا را به خود اختصاص داده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات