حواشی دیدار فولاد خوزستان - پرسپولیس

پس از ثمر رسیدن گل پرسپولیس یک ترقه به سمت عکاسانی که پشت دروازه فولاد حضور داشتند، پرتاب شد.

به گزارش افکارنیوز ، در دقایق آغازین نیمه نخست برخوردی بین سیدمهدی سیدصالحی و یکی از بازیکنان فولاد به وجود آمد اما داور از کنار این صحنه به سادگی گذشت. دایی که معتقد بود داور باید در این صحنه به سود سرخپوشان اعلام خطا می کرد، به شدت به داور اعتراض کرد. هواداران فولاد به دنبال اعتراض دایی به داور علیه او شعار سر دادند.

* حضور علی دایی در کنار زمین واکنش و تذکر داور چهارم و ناظر بازی فولاد - پرسپولیس را به دنبال داشت، موضوعی که چندان به مذاق سرمربی سرخپوشان خوش نیامد.

* پس از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس نیمکت نشینان این تیم از محسن بنگر که زمینه ساز گل آنها شده بود تشکر کردند. همچنین بعد از ثمر رسیدن گل یک ترقه به سمت عکاسانی که پشت دروازه فولاد حضور داشتند، پرتاب شد. پرتاب این ترقه البته مشکلی را برای عکاسان به وجود نیاورد.

* هواداران پرسپولیس که از به ثمر رسیدن گل این تیم مقابل فولاد خوشحال بودند سرود قهرمانی خواندند اما پس از به ثمر رسیدن گل فولاد آنها ساکت شدند و هواداران فولاد بودند که تا پایان نیمه به شدت تیم خود را تشویق کردند.

* در اواخر نیمه اول صحنه مشکوکی پشت محوطه جریمه فولاد به وجود آمد که بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس معتقد بودند مدافع فولاد با دست توپ را حمل کرده است اما داور چنین اعتقادی نداشت و این موضوع باعث اعتراض پرسپولیسی ها شد. نکته جالب اینجا بود که سیدجلال حسینی وقتی به داور رسید به او نشان داد که مدافع فولاد چطور مرتکب خطای هند شده است.

* پس از به ثمر رسیدن گل فولاد اسماعیل شریفات خوشحالی خاصی انجام داد و از تمام نیمکت نشینان خواست تا او را در آغوش بگیرند.

* در طول نیمه اول غلامرضا رضایی از هر فرصتی برای خوش وبش کردن با پرسپولیسی ها استفاده می کرد.

* هواداران فولاد با شعار عجیب «قلیانی، قلیانی» پیام صادقیان را مورد خطاب قرار می دادند.

* در اواخر نیمه اول درگیری پشت دروازه فولاد به وجود آمد.

* در تمام طول نیمه اول علی دایی و حسین فرکی، سرمربیان تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان کنار زمین حضور داشتند.

* پس از پایان نیمه اول سیدصالحی به تیم داوری نشان داد که بازیکن فولاد روی او خطا کرده اما آنها ندیده اند. همچنین محمد نوری هنگام خروج از زمین با تیم داوری صحبت کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات