سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: از این لحظه هر اتفاقی برای ابومسلم بیفتد، مسوولان استان باید پاسخگوی آن باشند.

به گزارش افکارنیوز ، علی حنطه اظهار کرد: ابومسلم تا دیروز یک نفر را به عنوان مدیر و یا مالک بالای سر خود داشت اما الان این تیم در اختیار هیئت فوتبال است و ما هم مانند تیم های پایتخت نشین استقلال و پرسپولیس یک تیم دولتی به شمار می رویم و باید حمایت و کمک های دولتی شامل حال ما هم بشود.

وی تصریح کرد: نمی دانیم چرا مالک این تیم تعیین نمی شود و ابومسلم بلاتکلیف است و هفته به هفته به سمت نابودی پیش می رود.

وی تاکید کرد: شهردار مشهد اعلام کرده که هیچ کسی برای کمک به ابومسلم با من صحبت نکرده است و قولی برای کمک نداده ام؛ حال چطور شورای شهر اعلام می کند که برای سال ۹۳ در تیم ابومسلم برنامه دارد؟ هدفشان از گفتن این حرف ها چیست؟

حنطه ادامه داد: آیا شهرداری دیگر شهرها از تیم های خود حمایت نمی کنند؟ آیا این شهرداری ها خارج از این کشور هستند یا مسوولان آنها ترس ندارند و مسوولان ما شهامت حمایت از تیم های خود را ندارند؟

وی اضافه کرد: تمرینات ما رسما تعطیل شده است؛ یا باید مسوولان یک حامی مالی پای کار بیاورند و یا به طور مستقیم از تیم حمایت کنند زیرا بازیکنانم با تمام قوا در این شرایط کار می کنند و ما هم نتایج خوبی نسبت به تیم های صنعتی و پولدار گروه خود کسب کرده ایم ولی روزگار ما چنین بحرانی است.

وی افزود: هر اتفاقی که برای ابومسلم از این لحظه رخ دهد طبیعتا پاسخگوی آن مسوولین استان هستند و ما تا الان از جیبمان خرج کردیم ولی در گردابی افتادیم که هیچ کس دیگر طرف ابومسلم نمی آید.

حنطه خاطرنشان کرد: هیات فوتبال بازی های تیم را برگزار می کند و شخص پهلوان، عضور هیئت مدیره باشگاه پدیده، هم پاداش هایی را برای تیم در مسابقات در نظر گرفته است.

وی خطاب به نمایندگان شورای شهر مشهد گفت: آیا بازیکنان این تیم به شما رای نداده اند تا مشکلات شهر را حل کنید؟ کمک کردن به ابومسلم گوشه ای از مشکلات این شهر بزرگ است و باعث می شود خیلی از حوادث و مشکلات دیگر رخ ندهد.

وی تصریح کرد: تا به امروز حرف های زیادی زدیم و در حال حاضر هم به نمایندگان مجلس اعلام می کنم که وقتی شهر شما مشکل دارد یک راهکار درست برای حل آن پیدا کنید و حداقل تیم را به فردی بدهید که می تواند به درستی هزینه کند.

وی اضافه کرد: همیشه به خاطر مردم بازی کردیم و اگر باز هم مجبور شویم به خاطر آنها در ادامه مسابقات بازی می کنیم.

به گزارش ایسنا بازی تیم های فوتبال ابومسلم خراسان و پیکان از ساعت ۱۴ فردا یکشنبه ۲۲ دی ماه در تهران برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات