قاسمپور:

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مبارزه با قلیان را در شکل تبلیغ آن می داند و اعتقاد دارد قلیان تبدیل به آب میوه برخی فوتبالیست ها شده است.

به گزارش افکارنیوز ، ابراهیم قاسمپور، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص استعمال قلیان توسط برخی فوتبالیست ها اظهار داشت: متاسفانه قلیان آنقدر در جامعه ما پیش رفته که تبدیل به آب میوه بعضی از بازیکنان شده است!

وی ایراد را در تبلیغات استعمال قلیان دانسته و تاکید کرد: متاسفانه من اشکال اصلی را در مبارزه نکردن با تبلیغات قلیان می دانم. وقتی دیده می شود که قلیان به شکل مختلف در پشت شیشه بعضی از مغازه ها قرار گرفته و به فروش می رسد و هیچ مبارزه ای با آن نمی شود نتیجه این می شود که می بینیم. در واقع من مشکل اصلی را در مبارزه نکردن مسولان با استعمال قلیان می دانم و اینکه چرا با عوامل فروش و استفاده از آن برخورد نمی شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: وقتی سیگار کشیدن در اماکن عمومی ممنوع می شود، چرا با قلیان این چنین برخوردی نمی شود؟ بی توجهی به این موضوع نتیجه اش این شده که قلیان در بین جوانان تا این اندازه رواج پیدا کرده است. به نظر من قلیان نباید جلوی دید باشد و باید مانع استفاده جوانان و فوتبالیست ها از این وسیله شوند. استفاده از چیزی که در فوتبال دوپینگ محسوب شده و ضرر و زیان بسیاری به بازیکنان وارد می کند، منطقی نیست. امیدوارم مسئولان به گونه ای برخورد کنند که دیگر بازیکنان به سمت قلیان و سیگار نروند.

قاسمپور در خصوص شرایط تیمش پس از پیروزی باارزش مقابل گل گهر سیرجان گفت: بازی مقابل گل گهر سخت و دشوار بود، چرا که این تیم فاصله زیادی با ما نداشت. در واقع بازی نفت و گل گهر یک بازی ۶ امتیازی بود و خوشحالم که این بازی حساس را به سود خود خاتمه دادیم. هرچند با نتیجه ای نزدیک تیم سیرجان را شکست دادیم اما می توانستیم این تیم را با اختلاف بیشتری از پیش رو برداریم.

وی با وجود رقابت نزدیک تیمش با پدیده شاندیز، راهیابی زردپوشان آبادانی به لیگ برتر را قطعی ندانسته و تاکید کرد: شرایط خاص بازی ها و فاصله امتیازی نزدیک تیم ها با یکدیگر موجب شده ما هنوز صعودمان را قطعی ندانیم هر چند که تمام هدف و تلاش مان به این موضوع باز می گردد و با شرایط خوبی که داریم انتظار داریم به روند موفق مان کماکان ادامه دهیم.

قاسمپور که تیمش توانسته در رقابت های جام حذفی با حذف تیم های همچون سپاهان و گسترش فولاد شگفتی خلق کند، در خصوص شانس زردپوشان برای موفقیت در این مسابقات گفت:

اعتمادبه نفس خوبی در رقابت های جام حذفی داشته ایم که این موضوع به خلق شگفتی مقابل سپاهان و حذف تیم گسترش فولاد انجامیده است. تمام تلاش خود را برای موفقیت در دیدارهای پیش رو به ویژه بازی با مس در کرمان به کار می گیریم. ما به دنبال تداوم پیروزی ها در جام حذفی هستیم و اینکه بردهای ما در نهایت به قهرمانی ختم شود. البته برای رسیدن به این عنوان باید از موانعی سخت عبور کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات