فتح الله زاده؛

مدیرعامل باشگاه استقلال هرگونه دیدار با جواد نکونام در شب گذشته را رد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، بعد از تمرین روز گذشته استقلال درحالی که بازیکنان این تیم راهی اردو شدند تا برای بازی امروز مقابل استقلال خوزستان خود را آماده کنند جواد نکونام به اردو نرفت.

امروز شایعه شده که نکونام شب گذشته دیداری با علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه داشته و در نهایت به اردو هم رفته و در لیست ۱۸ نفره قرار گرفته است اما علی فتح الله زاده در مورد این مسئله اظهار داشت: «من هیچ دیدار شبانه ای با نکونام نداشتم. آخرین بار او را دوشنبه هفته پیش دیدم و آخرین صحبت های ما همان بود که آن روز انجام شد. »

وی در مورد ناراحتی امیر قلعه نویی از تصمیم جواد نکونام و عدم حضور وی در اردو اظهار داشت: «امیر قلعه نویی حق دارد ناراحت شود. »

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه اگر نکونام بازیکن باشگاه است و عدم حضور وی در اردوی شب قبل چه معنی دارد و برخورد باشگاه با او چه خواهد بود، گفت: «بازیکنی که تحت قرارداد یک باشگاه است باید قوانین باشگاه را رعایت کند و باید رفتار معادل قراردادش داشته باشد. »

فتح الله زاده همچنین در مورد اینکه رویانیان مدیرعامل پرسپولی مدعی شده جاسوس استقلال را گرفته و نمی داند تحویل چه کسی بدهد، گفت: «در عرف دیپلماتیک این است که جاسوس به جاسوس مبادله می کنند. ما هم می گوییم جاسوس استقلال را تحویل دهید در عوض ما دو جاسوس پرسپولیس را به آنها تحویل می دهیم. »

وی در پایان در مورد آخرین وضعیت برهانی گفت: «امروز جلسه کمیته انضباطی آرش برگزار می شود و با اعمال جریمه احتمالا از فردا در تمرینات شرکت می کند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات