هر گفتگو ۱۰۰ میلیون تومان؛

پس از آنکه امیر قلعه نویی اعضای کادرفنی خود را تا دربی ممنوع المصاحبه کرد، حالا دایی نیز بازیکنانش را به سکوت فرا خواند تا در آستانه بازی با فولاد و البته استقلال حداقل صدای نارضایتی از زبان سرخپوشان بلند نشود.

به گزارش افکارنیوز ، معمولا بازیکنان جوانی که پا به تیم ها و باشگاه های بزرگ می گذارند، خیلی زود میانه خوبی با رسانه ها برقرار می کنند که این موضوع در برخی مواقع دردسرهایی را نیز به همراه دارد.

در واقع تعدد مصاحبه ها و نقل قول ها از یک بازیکن آن هم در شرایط مختلف همواره با تناقص هایی همراه می شود که علاوه بر ذهن مخاطب، نگاه مسئولان باشگاه را نیز معطوف خود می کند. ستاره های جوان پرسپولیس در فصل جاری مصداق کامل این فرآیند رسانه ای هستند.

از طرفی نزدیک شدن به دربی پایتخت با توجه به حساسیت های بالای جدول باعث شده تا اهالی رسانه اشتیاق بیشتری برای مصاحبه با ستاره های این روزهای سرخابی از خود نشان می دهند. مصاحبه هایی عموما چالشی که به رغم کلیشه ای بودن اما تأثیر بسیاری در فضای رسانه و متعاقب آن باشگاه ها دارد.

از همین رو طی روزهای اخیر مقامات پرسپولیس و به خصوص علی دایی و محمد رویانیان برای در معرض خطر قرار نگرفتن ستاره های خود هرگونه مصاحبه غیرفنی را برای شاگردان خود قدغن کردند، اما به نظر این اولتیماتوم ها چندان کارساز نبود چرا که به رغم تمهیداتی که در هفته گذشته لحاظ شد باز شاهد مصاحبه های جنجالی و طعنه آمیز برخی بازیکنان این تیم بودیم که البته مشکلات مالی باشگاه را هدف قرار داده بودند.

پس از اولتیماتوم های پیاپی در مورد عدم انجام مصاحبه های غیرفنی در نهایت علی دایی تصمیم گرفت تا حتی انجام مصاحبه های فنی را نیز برای شاگردانش ممنوع کند.

دایی که به نظر چندان از مراودات گسترده بازیکنانش با اهالی رسانه رضایت ندارد عنوان کرده که در صورت سرپیچی از دستور او جرایم سنگینی برای بازیکن یا بازیکنان خاطی از سوی باشگاه در نظر گرفته خواهد شد.

هر چند دایی خطاب به بازیکنان عنوان کرده که هر مصاحبه ۱۰۰ میلیون تومان جریمه خواهد داشت اما قطعا چنین ادعایی طبق قوانین موجود در فدراسیون و سازمان لیگ شدنی نخواهد بود.

دایی که دو روز قبل طی جلسه ای با چند بازیکن جوان خود نظیر صادقیان، مسلمان و… هشدارهایی را در خصوص نحوه مصاحبه های آنها یادآور شده بود به یکباره تصمیم به ممنوع المصاحبه کردن تمامی شاگردان خود حداقل تا داربی گرفت.

البته این ممنوعیت شامل حال کادرفنی نمی شود و آنها می توانند طبق روال سابق مقابل اهالی رسانه حاضر شوند و مصاحبه کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات