سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با گلی که آرش افشین زد باید به تیم ملی هندبال دعوت شود.

به گزارش افکارنیوز ، سعید شیرینی پس از شکست مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به نظر من آرش افشین باید به تیم ملی هندبال دعوت شود چون به زیبایی توپ را با دست کنترل و در حالیکه مدافعان ما ایستاده بودند تا خطای هند اعلام شود آن را به گل تبدیل کرد و توپ را وارد دروازه کرد.

وی درباره قضاوت جهانبازی نیز تصریح کرد: ایشان همان داوری است که در تبریز هم یک پنالتی ما را نگرفت و نمی دانم چرا در بازی های حساس خارج از خانه ما باید این اتفاقات بیافتد. البته ما قبل از بازی امروز هم با دبیر فدراسیون درباره جهانبازی مکاتبه کردیم و یادآور شدیم که خواهان رعایت عدالت هستیم نه بیشتر و نه کمتر اما کسی متأسفانه گوش نکرد و روی اشتباه ایشان یک بازی شش امتیازی را مفت و مسلم به حریف واگذار کردیم.

شیرینی خاطرنشان کرد: احتمالاً پس فردا هم یک کارشناس داوری به برنامه ۹۰ می رود و بحث دست به توپ و یا توپ به دست را مطرح کرده و هند مهاجم فولاد خوزستان را توجیه می کند.

شیرینی تأکید کرد: با این اتفاقات ما نگران دربی هستیم و این نگرانی ها چندان هم بیهوده نیست چون خواهان پاک شدن فوتبال شدیم و ظاهراً باید تاوان آن را پس بدهیم.

سرپرست سرخپوشان در پایان یادآور شد: من بیشتر از هر چیزی دلم برای هواداران بیگناه پرسپولیس می سوزد که باید شاهد قربانی و پر پر شدن تیم محبوبشان به جرم حق طلبی باشند.


در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات