امیدوارم مسائل بازی فولاد - پرسپولیس پیگیری شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از داور دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان پرداخت.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در نشست خبری بعد از دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس اظهار داشت: تماشاگران بازی قشنگی را دیدند و بازی خوبی بود. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و حتی می توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی با ابراز ناراحتی از شکست برابر فولاد افزود: روی بی دقتی بازیکنان مان موقعیت های گلزنی خوبی را از دست دادیم و گل اولی که خوردیم هم روی اشتباه خودمان بود. گل دوم فولاد هم خطای هند بازیکنان حریف بود اما داور این صحنه را ندید، آنهم در شرایطی که مسیر توپ کاملاً با ضربه دست بازیکن فولاد عوض شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از قضاوت یدالله جهانبازی گفت: من قضاوت را بر عهده مردم شریف می گذارم، چرا که آنها بهترین تصمیم گیرنده هستند این آقا (جهانبازی) در بازی با تراکتورسازی هم ۲ پنالتی ما را نگرفت. ما از روز گذشته چندین بار با فدراسیون و نهادهای دیگر نامه نگاری کردیم که جهانبازی داور دیدار ما و فولاد نباشد اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و داور تغییر نکرد.

علی دایی اضافه کرد: جهانبازی ۲ بازی سنگین خارج از خانه ما را سوت زده و ما هر ۲ بازی را باخته ایم. ما هنوز جواب شکایت مان از این داور برای بازی با تراکتورسازی را نگرفته ایم که او دیدار دیگری را برای ما قضاوت کرد. او خطای هند بازیکن فولاد را نمی بیند و وقتی از او علتش را می پرسیم می گوید توپ به دست خورده است! در این باره بهتر است وجدان های بیدار تصمیم بگیرند. این اتفاق واضح در دقیقه ۹۰ افتاد و آقای داور این صحنه را ندید.

وی در خصوص حاشیه ای که در پایان بازی رقم خورد و تماشاگران فولاد به سمتش بطری پرتاب کردند، گفت: بطری به من نخورد اما این مسائل بدعت بدی شده است و در همه ورزشگاه ها اتفاق می افتد. در بازی با داماش تماشاگران ما هیچ کاری نکردند اما مثل آب خوردن از ما امتیاز کم شد. امیدوارم مسائل بازی فولاد - پرسپولیس پیگیری شود.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: من برای خوزستانی های عزیز احترام قائلم و هیچ مشکلی با آنها ندارم اما امیدوارم آنهایی که بسیار سنجیده عمل و به مسائل دقت می کنند به این موضوع نیز رسیدگی کنند، چون در این فصل از اینگونه مسائل برای ما زیاد پیش آمده است.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: همه دیدید ما در روزی که تیم شایسته زمین بودیم و حق مان باخت نبود، شکست خوردیم. فوتبال خوبی را شاهد بودیم، فولاد تنها در ۱۰ دقیقه نخست ۲ نیمه تیم برتر زمین بود اما پرسپولیس تیم برتر زمین بود اما تیم بهتر برنده نشد.

وی افزود: راجع به فولاد نمی توانم صحبت کنم اما این تیم مربی خوبی به نام حسین فرکی دارد. فولاد بازی خوبی انجام داد و عقب نکشید و ۳ امتیاز قسمت این تیم بود.

دایی درباره صحبت با سلیمانی ناظر داوری مسابقه اظهار داشت: درباره این مسائل صحبت نمی کنم.

وی در پایان گفت: هدف ما قهرمانی است و از این هدف پا پس نخواهیم کشید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات