هفته بیست ودوم لیگ برتر فوتبال

بیست ودومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی پرگل گسترش فولاد تبریز مقابل راه آهن سورینت پیگیری شد.

به گزارش افکارنیوز ، هفته بیست ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۱۴: ۱۵ امروز (شنبه) با دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و راه آهن سورینت در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پیگیری شد، دیداری که با برتری ۵ بر صفر گسترش فولاد تبریز به اتمام رسید.

گسترش فولاد تبریز که در این دیدار از امتیاز میزبانی بهره می برد خیلی زود با گلزنی مهرداد بایرامی در دقیقه ۱۰ از میهمان خود پیش افتاد. بازی با برتری یک بر صفر فولاد دنبال می شد که این تیم بازهم توسط بایرامی به گل رسید. او این بار در دقیقه ۳۰ از روی نقطه پنالتی دروازه راه آهن را باز کرد. البته این پایان کار نبود و گسترش فولاد در دقیقه ۴۵ با گلزنی سامان نریمان جهان اختلاف خود با تیم ابراهیم زاده را به عدد ۳ رساند و با برتری ۳ بر صفر به رختکن رفت.

شاگردان مهدی تارتار که تیم راه آهن را ضعیف تر از همیشه می دیدند در نیمه دوم بازهم به گل رسیدند، آنهم نه یکبار، بلکه ۲ بار. در این نیمه بایرامی، ستاره میدان ۲ بار دیگر در دقایق ۶۳ و ۶۶ دروازه راه آهن را باز و جشنواره گل تبریزی ها را کامل کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات