قهرمان سابق کشتی آزاد جهان و عضو شورای شهر تهران گفت: حالا که خادم توانایی زیادی دارد کمی وزن کم کند و به عنوان کاپیتان تیم ملی، کشتی هم بگیرد.

به گزارش افکارنیوز ، عباس جدیدی با انتقاد از انتخاب رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: اگر این فدراسیون مشروعیت داشت درباره این انتخاب صحبت می کردم اما چون مشروعیتی در آن نمی بینم حرفی ندارم.

وی افزود: انتخاب خادم مصداق ضرب المثل «ما کردیم، شد» است. این مسائل تازگی ندارد و در قاموس این افراد چیز تازه ای نیست. همین افراد در مسابقات جهانی تهران سر این که چه کسی پرچم ایران را بگیرد و سوگندنامه را بخواند دعوا کردند و نزدیک بود تیم به هم بریزد.

جدیدی خاطرنشان کرد: با این حال برای به حاشیه نرفتن فدراسیون و خوشحالی آقایان کاش همه چیز و همه اختیارات را به خادم تنفیذ کنند و حتی کاپیتانی تیم ملی را به خادم بدهند. حتی بهتر است برخی از چاله و چوله های تیم ملی و اوزان خالی را که در تیم ملی وجود دارد به خادم بدهند. او توانایی زیادی که دارد و می تواند با کمی وزن کم کردن در وزن ۸۵ یا ۱۳۰ کشتی بگیرد. اصلا پرچم تیم ملی در بازی های آسیایی را هم به خادم بدهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات