مشخص نیست چرا هیچ کس درباره جدایی نکونام از استقلال شفاف سازی نمی کند به طوری که این سوال به وجود می آید که چه کسی در این میان واقعیت را نمی گوید؟

به گزارش افکارنیوز ، جواد نکونام روز گذشته در حالی از استقلال جدا شد که صحبت خاصی در این باره انجام نداده و سوالات بسیاری را بی پاسخ گذاشته است.

نکته قابل توجه در جلسه روز گذشته، صحبت های متناقض طرفین بود. علی نظری جویباری قائم مقام باشگاه استقلال اعلام کرد نکونام گفته حاضر است در خانه بماند ولی در استقلال بازی نکند اما نکونام این صحبت را تکذیب کرد. از طرفی این بازیکن گفته بود با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار می تواند از استقلال جدا شود ولی نظری جویباری این موضوع را رد کرد.

به نظر می رسد جلسه روز گذشته چندان دوستانه نبوده چون امیرقلعه نویی و منصور پورحیدری نیز با ناراحتی و بدون اینکه به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند، از دفتر فتح الله زاده خارج شدند وگفته می شود صحبت های رد و بدل شده بین قلعه نویی و نکونام چندان دوستانه نبوده است.

در چنین شرایطی مشخص نیست چرا هیچ کس درباره جدایی نکونام شفاف سازی نمی کند. چرا باید پس از فرهاد مجیدی و پژمان منتظری سومین بازیکن هم در میانه های فصل از استقلال جدا شود؟

فتح الله زاده مدعی است که با رفتن منتظری و نکونام درصدی عاید باشگاه استقلال می شود. شاید این کار خوبی باشد ولی در این میان نقش هوادار چه خواهد شد؟ هواداری که دوست دارد بداند تیمش اجازه داد ستاره های تیمش به راحتی جدا شوند. در قرارداد بازیکنان چه بندهایی وجود داشته که آنها با چند جلسه توانستند رضایت نامه خود را از باشگاه بگیرند. چرا ستاره های استقلال دوست نداشتند در این تیم بمانند؟

فتح الله زاده برای جذب نکونام روزها و ساعت های زیادی وقت گذاشت تا این بازیکن به استقلال بیاید و وقتی این اتفاق افتاد، مدیرعامل استقلال گفت که قزل آلا گرفته اما قزل آلای آبی ها در میانه راه یارانش را تنها گذاشت.

نکته دیگر اینکه پس از پایان جلسه روز گذشته نظری جویباری گفت نکونام به الوکره می رود اما دقایقی بعد نوری فر مدیرروابط عمومی استقلال با رد اظهارات قائم مقام این باشگاه از الغرافه به عنوان تیم آینده نکونام یاد کرد و سپس ساعدی سخنگوی استقلال اعلام کرد شماره ۶ استقلال یا به الکویت یا الغرافه می رود. مشخص نیست که چرا تا این حد در باشگاه استقلال ضدو نقیض گویی دیده می شود و سوال مهم این است که چه کسی در این میان راست نمی گوید؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات