فنایی:

کارشناس داوری کشورمان گفت: قهرمانی را کشتند و وی به لحاظ روحی از بین رفته است و رسیدگی به این پرونده کار بسیار سختی است که کارشناسی ویژه می خواهد.

به گزارش افکارنیوز ، فنایی، کارشناس داوری کشورمان در خصوص آرای صادره محسن قهرمانی داور رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت: مدتها از این قضیه یعنی جریان محسن قهرمانی گذشته است آنچه می توان از حکم برداشت کرد مطابقه آیین نامه داوری فدراسیون فوتبال قهرمانی مرتکب تخلف شده و باید جریمه با محروم شود.

وی در ادامه افزود: این تصمیم را کمیته انضباطی گرفته است یعنی استعلاماتی صورت گرفته آقایانی روی این پرونده کار کرده اند به این نتیجه رسیده اند که باید شخص داور جریمه شود به حق بوده یا ناحق در حیطه وظایف ما نیست.

فنایی ادامه داد: قطعاً مدارک ارائه شده و کار شناسایی لازم صورت گرفته است تا این حکم صادر شده است.

کارشناس داوری کشورمان در خصوص قهرمانی عنوان کرد: به نظر من" قهرمانی" را کشتند، حیثیت و آبرویش را بردند، از لحاظ روحی- روانی تخریبش کردند حالا با رای نیز لطمه زیادی به وی وارد آوردند. این شدید ترین نوع مجازات است، در واقع ما از ماهیت پرونده بی اطلاعیم و در مورد حق یا ناحق بودن نمی توانیم اظهار نظر کنیم.

وی با اشاره به جریمه مالی" محسن قهرمانی" تاکید کرد: محرومیت درست است اما جریمه یعنی چه؟ ! مگر قهرمانی بازیکن است که جریمه بپردازد یک بازیکن سالانه یک میلیارد تومان پول می گیرد اما یک داور در طول سال ده میلیون تومان پول نمی گیرد به نظرم این جریمه مالی اصلا جالب نیست و اینکه تخلفات داوری را با محوریت مجازات می کنند نه با جریمه!

فنایی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با صدور این رأی هم عدالت رعایت شده باشد و هم جامعه داوری کشورمان به آرامش خود برسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات