مصطفی وند:

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: دریافت کننده خارجی از زمان ورودش نتوانسته کمک خاصی بکند.

به گزارش افکارنیوز ، روند شکست های تیم شهرداری ارومیه با وجود تغییر کارد فنی و اضافه شدن ۲ بازیکن خارجی همچنان ادامه دارد. این تیم شب گذشته در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال مغلوب کاله آمل شد.

سعید مصطفی وند، کاپیتان تیم شهرداری ارومیه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد این بازی اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و با سرویس هایی که زدیم، تیم برتر میدان بودیم اما در ادامه تیم کاله سرویس های بهتری زد. ورود علی سجادی به زمین هم کمک بزرگی به کاله کرد و علاوه بر او، پاسور هلندی کاله بازی بی نقصی ارائه داد. او در توپ گیری و پاس عالی عمل کرد. حداقل مقابل ما که خوب بازی کرد.

مدافع وسط تیم شهرداری ارومیه ادامه داد: تیم ما اوضاع به هم ریخته ای دارد. دریافت کننده خارجی تیم هم از زمان ورودش نتوانسته کمک خاصی بکند. او چه در بازی با متین ورامین و چه مقابل کاله نتوانست انتظارات را برآورده کند. کادر فنی جدید نیز با تغییر تمرین و تاکتیک ها به فکر تغییر سیستم است که امیدوارم در بازی های آینده جواب لازم را بگیریم. شهرداری ارومیه در حال حاضر تیم نهم جدول است. برای اینکه در بازی های بعدی به مشکل بر نخوریم و بتوانیم در پلی آف حاضر باشیم باید امتیازات لازم را از بازی های باقی مانده جمع کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات