پورحیدری:

مدیر فنی تیم استقلال گفت: پرسپولیسی ها چون نگران هستند صحبت هایی درباره قهرمانی ما در سال گذشته مطرح کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، منصور پورحیدری درباره جلسه روز گذشته مسئولان باشگاه استقلال با جواد نکونام اظهار داشت: جلسه دوستانه بود اما نکونام تصمیم خود را گرفته بود و دوست داشت به قطر برود.

وی با بیان اینکه فتح الله زاده و قلعه نویی دوست داشتند نکونام در استقلال بماند گفت: ۵،۶ روز تلاش کردم که نکونام در استقلال بماند اما او تصمیم خود را گرفته بود. اگر چهره من پس از جلسه روز گذشته ناراحت بود به دلیل از دست دادن بازیکنان بزرگ و کاپیتان تیم ملی بود.

مدیر فنی تیم استقلال در مورد اینکه کار نکونام حرفه ای بود تصریح کرد: در قرارداد نکونام قید شده بود که اگر بخواهد از استقلال جدا شود مشکلی برای جدایی نداشته باشد و این به فتح الله زاده برمی گردد که نکونام چقدر برای رضایتنامه اش باید بپردازد.

پورحیدری با اشاره به جدایی فرهاد مجیدی، پژمان منتظری و جواد نکونام عنوان کرد: هر سه بازیکن برای استقلال زحمت کشیدند و بازیکنان بزرگی بودند. کسی از خداحافظی فرهاد مجیدی خبر نداشت اما این تصمیم را گرفت. منتظری نیز ابتدای فصل گفته بود پس از پایان نیم فصل به چین می رود اما نمی دانم چطور به قطر رفت.

وی تصریح کرد: نباید نگران دربی باشیم. البته جدا شدن این بازیکنان برای من نگران کننده بود اما فتح الله زاده و قلعه نویی تلاش زیادی کردند که آنها را حفظ کنند. من به شخصه به تکرار دوباره قهرمانی استقلال امیدوارم.

پورحیدری در پاسخ به این سوال که چرا پس از پایان جلسه با نکونام، اظهارات ضد و نقیضی درباره تیم آینده او مطرح شد، به تسنیم گفت: نکونام بحث الغرافه قطر را مطرح کرد و البته از سایر تیم ها نیز پیشنهاد داشت. شاید دوستان در این باره اشتباه کرده باشند.

وی درباره اعتراف مهدی هاشمی نسب که گفته بود در دوران بازیگری خود سیگار می کشید با تعجب گفت: حتما هاشمی نسب حواسش جمع بوده که من متوجه سیگار کشیدن او نشوم. من متوجه بعضی از کارهای بازیکنان می شدم و نسبت به آن عکس العمل نشان می دادم اما ظاهرا هاشمی نسب حواسش بیشتر جمع بوده است.

مدیر فنی استقلال در خصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس که قهرمانی سال گذشته استقلال را شائبه دار عنوان کرده بود یادآور شد: اگر به گذشته برگردید می بینید همیشه این حرف و حدیث ها وجود داشته است. طرح این مسائل طبیعی است و استقلال باید کارش را دنبال کند و وارد این ماجرا نشود. پرسپولیسی ها چون نگران هستند این صحبت ها را مطرح می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات