مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد این تیم با تساوی در دربی کار دشواری برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، مرتضی کرمانی مقدم در خصوص دربی ۷۸ اظهار داشت: با از دست دادن ۳ امتیاز دربی کار پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی بسیار سخت شد. در شرایطی که پرسپولیس می توانست با برد استقلال به لحاظ امتیازی خود را به رقیبش بچسباند متاسفانه این شانس بزرگ را از دست داد.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس با تساوی در دربی سرنوشت خود را به نوعی به دست استقلال داد تا در آینده چشم به نتایج این تیم بدوزد و منتظر لغزش تیم قلعه نویی باشد. حالا باید پرسپولیس منتظر باشد تا شاید در ۷ بازی باقی مانده بتواند ۴ امتیاز عقب افتاده را جبران کند و از سوی دیگر در بازی های پیش روی خود نیز امتیاز دیگری را از دست ندهد.

مهاجم پیشین پرسپولیس همچنین تاکید کرد: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های چند سال اخیرش را در اختیار داشت و به جهت بهره بردن از مهره های تهاجمی خلاق و گلزن از استقلال سرتر بودند. همه اینها باعث شده بود تا شانس پیروزی پرسپولیس در دربی بیشتر از استقلال باشد اما متاسفانه نداشتن تاکتیک مناسب باعث شد پرسپولیس تنها یک یا ۲ موقعیت گل مقابل دروازه استقلال خلق کند و این تیم به هدفش یعنی یک امتیاز برسد.

کرمانی مقدم در خصوص واکنش پیام صادقیان به خلعتبری در دربی گفت: پیام صادقیان یکی از بازیکنان بسیار خوب پرسپولیس است که حتی می تواند در تیم ملی نیز بسیار مفید واقع شود. این بازیکن نباید به حاشیه برود و در عین حال به بازیکن باتجربه تر از خودش احترام بگذارد. در جریان بازی روز جمعه و زمانی که خلعتبری به دلیل مسائل فنی بر سر صادقیان فریاد کشید او با یک چشم گفتن می توانست به غائله خاتمه دهد اما او این کار را نکرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات