مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد که این تیم در دیدار با پرسپولیس به آنچه مدنظرش بوده دست یافته است.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده درباره تساوی بدون گل دربی اظهار داشت: دربی همانند گذشته معمولی بود و استقلال به آن چیزی که نیاز داشت، دست یافت. هر چند امیدوار بودیم به خواسته اصلی مان یعنی پیروزی در این دیدار برسیم.

وی در مورد کیفیت پایین این مسابقه عنوان کرد: دربی حساسیت های خاص خودش را دارد. باید قبول کرد فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان وجود دارد. فوتبال امروز مانند شطرنج است؛ ما ۲،۳ بازیکن خوب مان را از دست داده بودیم و از نظر شرایط روحی و روانی پرسپولیسی ها در وضعیت بهتری نسبت به ما قرار داشتند.
مدیرعامل استقلال تصریح کرد: برای قهرمانی لیگ برنامه ریزی انجام داده ایم و نمی توانیم تابع احساسات باشیم و یا با هر چیزی احساسی برخورد کنیم. قطعا بدانید اگر لازم بود که ما در این دیدار به پیروزی برسیم، بازیکنان و کادر فنی با تدبیر دیگری به میدان می رفتند. اکنون فاصله ۴ امتیازی با پرسپولیس را حفظ کرده ایم و من از عملکرد بازیکنان و کادر فنی راضی هستم.

فتح الله زاده در خصوص ناراحتی تماشاگران تاکید کرد: به مردم حق می دهم که ناراحت باشند و حرف شان نیز درست است. پرسپولیس نیاز به برد داشت و تقریبا هم بهتر از ما در نیمه دوم بازی کرد اما بازیکنان استقلال ریسک نکردند.

وی درباره شعار تماشاگران در خصوص فوتبال سیاسی گفت: چنین چیزی نیست و نمی تواند هم سیاسی باشد. همانطور که گفتم پرسپولیس نیاز به برد داشت و بهتر از ما بازی کرد. بنابراین نمی توان این موارد را به سیاست ارتباط داد.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: تقریبا یک پله دیگر به قهرمانی لیگ نزدیک شدیم و یکی از کاندیدای اصلی برای کسب عنوان قهرمانی هستیم. صادقانه بگویم که با همه مشکلات در این فصل از بازیکنان و کادر فنی راضی هستیم. هواداران استقلال باید به بازیکنان با غیرت شان افتخار کنند که با همه مشکلاتی که وجود داشت، چنین نتایجی را کسب کردند.

فتح الله زاده در مورد اینکه امیر قلعه نویی پس از پایان بازی اعلام کرد ۳ بازیکن استقلال قصد جدایی از این تیم را دارند، به تسنیم گفت: با جدایی هیچ بازیکنی موافقت نمی کنم و تا پایان فصل همه بازیکنان در اختیار ما هستند. چند بازیکن استقلال از تیم های خارجی پیشنهاد دارند ولی دیگر بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد.

محمد رویانیان پیش از دربی با پرداخت پول به بازیکنات پرسپولیس اعلام کرد ۲ برابر فتح الله زاده به بازیکنان پرسپولیس پول داده است. فتح الله زاده در این خصوص گفت: ۲ میلیاردی که رویانیان پرداخت کرده به اندازه تمام پولی است که ما تاکنون به بازیکنان استقلال داده ایم. رویانیان فکر می کرد ما یک میلیارد به بازیکنان استقلال پول داده ایم، در صورتی که بیشتر از یک میلیارد پرداخت کرده ایم.

وی با اشاره به خداحافظی سعید مظفری زاده از دنیای داوری خاطرنشان کرد: امیدوارم همه فوتبالی ها جمع شویم و از او خواهش کنیم از داوری خداحافظی نکند. مظفری زاده از داوران با شخصیت ما است و به شخصه او را دوست دارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات