بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: سعید مظفری زاده در دربی به پرسپولیسی ها لطف داشت و در آخرین قضاوت خود، پرسپولیسی بودن خود را نشان داد.

به گزارش افکارنیوز ، محمود فکری درباره تساوی تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: دربی بازی پربرخوردی بود. به خاطر دوندگی بالای بازیکنان و برخوردهای فیزیکی، دو تیم نتوانستند کارهای تاکتیکی را پیاده کنند و فرصتی روی دروازه حریف خلق کنند.

وی افزود: شاید به خاطر همین دوندگی و خراب کردن بازی تیم حریف، باعث شد تا مسابقه قشنگ نباشد و موقعیتی به دست نیاید. البته داور هم می توانست در یکی، دو صحنه بازیکنان پرسپولیس را اخراج کند. به نظرم سعید مظفری زاده به پرسپولیس لطف داشت و در آخرین قضاوتش، پرسپولیسی بودن خود را نشان داد!

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: مظفری زاده می توانست پیام صادقیان و رضا حقیقی را از زمین اخراج کند. اگر این اتفاق رخ می داد، قطعا جریان بازی هم عوض می شد و نتیجه چیزی غیر از تساوی رقم می خورد.

فکری همچنین درباره انتقادهایی که به استقلال به خاطر بازی بسته شده است، گفت: البته پرسپولیس هم آنقدرها باز بازی نکرد. اینطور نبود که پرسپولیس به آب و آتش بزند. خط دفاع پرسپولیس هم عقب بود. از نظر من استقلال آنقدرها هم که می گویند بسته بازی نکرد. هرچند آنها طبق شرایط جدول، نیاز آنچنانی به برد نداشتند ولی به هر حال هیچ تیمی از پیروزی بدش نمی آید.

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس بعد از ظهر روز جمعه در ورزشگاه آزادی و در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند که این بازی همانند سه دربی گذشته با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات